1 grudnia – rekreacja z TKKF i OSiR

0
245
Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”

Wyniki 3 kolejki:
Polskór – Caparol 2 : 0 (28,23)
TKKF ZNP – Lubochnia 2 : 0 (8,17)
Hubal – Senior 2 : 1 (13,-19,8)
Mechanik – II LO 2 : 0 (23,18)
Junior – WKS Hubal 2 : 0 (22,19)
Extom – Policja 2 : 0 (23,12)
Pauzuje: Energetyk 

Tabela po 3 kolejkach:
1.Extom 3 6 6:0
Polskór 3 6 6:0
3.TKKF ZNP 3 6 6:1
Junior 3 6 6:1
5.WKS Hubal 3 5 4:2
6. Hubal 2 4 4:1
7.Mechanik 3 4 2:4
8.Caparol 3 4 3:4
9. II LO 3 3 1:6
10.Policja 3 3 0:6
Lubochnia 3 3 0:6
12.Senior 2 2 1:4
13. Energetyk 2 2 0:4
Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażk-1 pkt., walkower-0

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO”

Wyniki I kolejki:
TKKF „Ogniwo” – Ezbud I 9:1
DOK Flaming – SPL 7:3 
Serwis-TIR – DOK Apteka 10:0
4biznes.net – DOK Planpol 9:1
M.A.K.S. TKKF Roland – TKKF ZNP 5:5
Pauzuje: DOK Dalmet

9.Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar PPH „POLSKÓR”

Wyniki 2 kolejki:
  Kręgle Punkty
1. Melgo II 734 10
2. Pionierki 727 9
3. Parkiet-Dom 720 8
4. Artom 715 7
5. TKKF „Ogniwo I” 702 6
6. Polskór 692 5
7. TIT 686 4
8. Melgo 685 3
9. Didex 682 2
10. TKKF „Ogniwo II” 590 1

 Tabela po 2 kolejkach:
  Punkty Kręgle
1.Parkiet-Dom 19 1480
2.Pionierki 19 1447
3.TKKFD „Ogniwo I” 15 1435
4.Artom 13 1423
5.Melgo II 12 1397
6.Didex 9 1400  
7.Polskór 9 1366
8.Melgo I 8 1348
9.TIT 7 1351
10.TKKF „Ogniwo II” 2 1171  
   

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wyniki 2 kolejki:

Gimnazjum Zawada – New Age – 41:102 (21:48)
(Kubacki Damian 13p – Opólski Mariusz 27p) 

Sępy FM Polska – Biegun Team – 172:20 (77:6)
(Miazga Michał 43p – Kawecki Łukasz 6p)

AND 1 – Tomy Brothers – 44:89 (18:49)
(Mordaka Robert 19p – Kupczyk Michał 20p)
 
Wojownicy – Wiking – 69:41 (33:16)
(Nowak Tobiasz 21p – Dąbrowski Konrad 22p)
   
1.SĘPY FM POLSKA 2 4 269:74
2.TOMY BROTHERS 2 4 231:59
3.WOJOWNICY 2 4 179:77
4.AND 1 2 3 167:117
5.NEW AGE 2 3 138:151
6.WIKING 2 2 95:166
7.GIMNAZJUM ZAWADA 2 2 69:225
  8.BIEGUN TEAM 2 2 35:314

Najlepsi strzelcy:

1.Miazga Michał (Sępy) – 64p  
2.Szewczyk Sebastian (Sępy) – 59p
3.Stropa Paweł (Sępy) – 55p

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o