WIELCY AKTORZY CZYTAJĄ WIELKĄ LITERATURĘ -KOLEKCJA „MISTRZOWIE SŁOWA 3”

953
Na nową, trzecią już serię „Mistrzów słowa” składa się 15 dzieł literackich czytanych przez wybitnych polskich aktorów. Każdy tom zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę popularnego aktora oraz krótki opis pisarza i jego dzieła, a także płytę CD z audiobookiem w formacie MP3.

Serię zapoczątkuje premiera tomu „Stary człowiek i morze" w interpretacji Jerzego Treli.
Kolejne części, dostępne w sprzedaży co piątek, będą zawierać audiobooki czytane przez Andrzeja Grabowskiego, Krystynę Jandę, Bartłomieja Topę, Maję Ostaszewską, Artura Żmijewskiego, Edytę Olszówkę, Jarosława Boberka, Kingę Preis, Andrzeja Chyrę, Jolantę Fraszyńską, Jerzego Radziwiłowicza, Roberta Gonerę, Mariusza Bonaszewskiego i Macieja Stuhra.
W kolekcji „Mistrzowie słowa 3” znalazły się m.in. takie dzieła, jak: „Przygody Olivera Twista” Charlesa Dickensa, „Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall, „Kochanek śmierci” Borisa Akunina, „Mała księżniczka” Francesa Hodgsona Burnetta czy „20 000 mil podmorskiej żeglugi” Juliusza Verne’a.

Więcej informacji o serii „Mistrzowie słowa" można znaleźć na stronie mistrzowieslowa.pl.
Wydawcy: Agora i Bellona.
Patroni medialni: Radio TOK FM, „Metro”, Gazeta.pl oraz sieć kin Helios.

Tomy z serii „Mistrzowie słowa 3” będzie można kupić co piątek od 17 stycznia br. w salonach Empik, w sieci sklepów Media Markt i Saturn, w wybranych punktach sprzedaży prasy, w księgarniach i na stronie KulturalnySklep.pl.

W ofercie Publio.pl dostępnych będzie 13 tytułów z kolekcji.

Pierwsza seria „Mistrzów słowa”, składająca się z 21 książek o wybitnych polskich aktorach, wzbogaconych audiobookami, ukazała się w 2007, a jej sześciotomowa kontynuacja – w 2008. W drugiej serii, wydawanej w 2012 roku, znalazło się 20 tomów.

Już niedługo spodziewajcie się konkursów.