Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się tomaszowianie. Podopieczni Grzegorza Rybickiego wielokrotnie wymieniani byli jako zwycięzcy. Szczegóły wyników podajemy niżej.

Wyniki konkursu

I część

Miejsce Nazwisko i imię Klub
Kategoria: 10-11, Klasa D, Styl: Kombinacja 6T
1 Mitura Sylwia
Łaski Mateusz
Cantinero
Tomaszów M.
2 Adamczyk Julia
Michrowski Grzegorz
CORTE
Warszawa
3 Durańska Kamila
Szczeciński Adam
STEP-DANCE
Kategoria: 12-13, Klasa D, Styl: Kombinacja 8T
1 Domańska Edyta
Matuszewski Piotr
Cantinero
Tomaszów M.
2 Ługowska Marta
Kępa Ariel
JEREMI
Pruszków
3 Skóra Karolina
Kaliciński Marcin
PROGRES
Warszawa
4 Mrówczyńska Emila
Kujawski Mariusz
Cantinero
Tomaszów M.
Kategoria: 14-15, Klasa D, Styl: Kombinacja 8T
1 Wawrzynowska Agata
Borowiecki Artur
DANCE IMPERIUM
Pruszków
2 Celeda Ewa
Kosiacki Piotr
Cantinero
Tomaszów M.
3 Rudolf Magdalena
Iwanicki Radek
Cantinero
Tomaszów M.
Kategoria: Pow. 19, Klasa D, Styl: Kombinacja8T
1 Baur Anna
Finkielsztein Mariusz
JEREMI
Pruszków
2 Chojnacka Marta
Seweryn Marek
ZAMEK
Szydłowiec
3 Jędrzejewska Justyna
Kaliciński Grzegorz
AKADEMIA TAŃCA
Warszawa
6 Klasz Marta
Droś Adrian
Cantinero
Tomaszów M.

II część

Miejsce Nazwisko i imię Klub
Kategoria: 10-11, Klasa C, Styl: Latin 4
1 Sawicka Renata
Kowalski Jakub
DUET
Warszawa
2 Serafin Kamila
Bąbol Łukasz
Cantinero
Tomaszów M.
3 Plucińska Aleksandra
Salski Tomasz
TANGO
Łódź
Kategoria: 12-13, Klasa C, Styl: Latin
1 Wójcicka Justyna
Karabin Paweł
AKADEMIA TAŃCA
Warszawa
2 Jeżyk Sara
Ścieszko Rafał
STEP- DANCE
Koluszki
3 Włodarska Katarzyna
Prygiel Michał
CLASSIC
Warszawa
4 Dawidczyk Ola
Bojarczuk Grzegorz
Cantinero
Tomaszów M.
5 Rawska Katarzyna Bebłociński Marcin Cantinero
Tomaszów M.
Kategoria: 14-15, Klasa C, Styl: Latin
1 Rudnicka Olga
Brzeziński Wiktor
STEP- DANCE
Koluszki
2 Stryj Katarzyna
Kozar Robert
Cantinero
Tomaszów M.
3 Utracka Aneta
Holski Maciej
AKCENT
Warszawa
5 Chowaniec Anna
Krawczyk Jakub
Cantinero
Tomaszów M.
Kategoria: 10-11, Klasa C, Styl: Standard -4
1 Oleszczuk Katarzyna
Myka Krzysztof
MYKA
Zamość
2 Plucińska Aleksandra
Salski Tomasz
TANGO
Łódź
3 Serafin Kamila
Bąbol Łukasz
Cantinero
Tomaszów M.
Kategoria: 12-13, Klasa C, Styl: Standard
1 Grabowska Lidia
Wosiński Witold
ŁDK
Łódź
2 Wójcicka Justyna
Karabin Paweł
AKADEMIA TAŃCA
Warszawa
3 Dawidczyk Ola
Bojarczuk Grzegorz
Cantinero
Tomaszów M.
4 Domańska Edyta
Matuszewski Piotr
Cantinero
Tomaszów M.
5 Chowaniec Anna
Krawczyk Jakub
Cantinero
Tomaszów M.
Kategoria: 14-15, Klasa C, Styl: Standard
1 Olczyk Joanna
Wasilewski Błażej
Tango
Łódź
2 Węgrzynowska Elżbieta
Ławski Wiktor
Cantinero
Tomaszów M.
3 Grzybek Karolina
Ambroziak Adrian
A+S
Częstochowa