XIII finał Orkiestry w Tomaszowie

745

Na ulicach miasta, pieniądze będzie zbierać 200 wolontariuszy, zaopatrzonych w identyfikatory i orkiestrowe puszki.
W ubiegłym roku, w Tomaszowie udało się zebrać 56 tys. zł. Organizatorzy liczą, że w tym roku uda się zebrać jeszcze więcej.

Wśród finałowych atrakcji będzie można u słyszeć wokalistów i grupy z miejskich ośrodków kultury, wystąpią m. in. Iwona Kmiecik i Paweł Nowak, będzie można wziąć udział w castingu na pannę na niedźwiedziu, obejrzeć pokazy mody. Gwiazdą wieczoru, będzie bluesowy zespół Mr. Sidle Band, a na zakończenie odbędzie się pokaz sztucznych ogni. W tym roku znakiem rozpoznawczym tomaszowskiego sztabu WOŚP będzie aniołek na niedźwiedziu, czyli połączenie herbu miasta z herbem orkiestry.


Ale koncert w ZS nr 4 to nie jedyna tomaszowska atrakcja. Już od godz. 13.30 rozpocznie się finał orkiestry w szkole w Twardej. Pokazy rozpoczną przedszkolaki, po nich będzie można obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego, szkolne koło taneczne a także występy uczniów i nauczycieli. W programie artystycznym zaprezentują się grupa ,,Kowalewski Band”, ,,Kabaret Motto”, ,,Sami Swoi”, oraz ,,Smardzewianie”. Przygotowano również loterie fantową z cennymi nagrodami, aukcję obrazów, a na zakończenie światełko do nieba oraz zabawę taneczną.