Dni Tomaszowa

313

PROGRAM X FESTIWALU A MOŻE BYŚMY TAK… DO TOMASZOWA
24-26 czerwca 2005 r.

Piątek – 24 czerwca

  • 17.00-18.30  Maleo – koncert
  • 18.30-19.00  Uroczyste rozpoczęcie X festiwalu
  • 19.00-20.00  Różne rytmy, różne kultury- program taneczny TKTT Cantinero MOK
  • 20.00-21.30  DAAB – koncert
  • 22.00-23.30  JOSE TORRES i SALSA TROPICAL – koncert

Sobota – 25 czerwca

  • 16.30-17.00  JOKA – blok konkursowy
  • 17.00-18.30  Zbigniew Wodecki – koncert
  • 18.30-19.00  JOKA – blok konkursowy
  • 19.00-20.30  RAZ DWA TRZY – koncert
  • 20.30-21.30  JOKA – blok konkursowy
  • 21.30-23.30  KULT – koncert

Niedziela – 26 czerwca

  • 17.00-17.30  CERAMIKA PARADYŻ – blok konkursowy
  • 17.30-19.00  DE LUZERS – koncert
  • 19.00-19.30  CERAMIKA PARADYŻ – blok konkursowy
  • 19.30-21.00  EWELINA FLINTA – koncert
  • 21.00-21.30  CERAMIKA PARADYŻ – blok konkursowy
  • 21.30-23.00  PIERSI & PAWEŁ KUKIZ – koncert
  • 23.00-23.30  Pokaz widowiska Tańczące fontanny
  • 23.30 Zakończenie X festiwalu

 

Program Imprez Towarzyszących

ŚRODA – 22.06.2005r.

  • 10.00 – Kiermasz książek Księgarni Dydaktyczno – Pedagogicznej pani Lucyny Zysiak i spotkanie z autorką wierszy dla dzieci tomaszowianką Anną Psut
    Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej

CZWARTEK – 23.06.2005 r.

  • 08.00 – 20.00 – I Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochroniarzy w Wieloboju oraz Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym – Tomaszowskie Błonia
    Lotnisko Nowy Glinnik
     
  • 17.00 Wianki nad Pilicą impreza plenerowa organizowana przez O. K. Tkacz
    Ośrodek Sportu i Rekreacji
     
  • 17.00 – 19.00  – XII Miejski Turniej Siatkówki Plażowej TKKF o Puchar Komendanta Straży Miejskiej
    Ośrodek Sportu i Rekreacji
     
  • 17.00 – Oficjalne rozpoczęcie VIII Ogólnopolskiego Rajdu Integracyjnego U Modrych Wód
    Ośrodek Sportu i Rekreacji
     
  • 18.00 – Wernisaż wystawy pt. Tomaszów Mazowiecki – pejzaż miasta
    Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej

PIĄTEK – 24.06.2005 r.

  • 08.00 – 17.00
    – I Mistrzostwa Europejskiej Federacji Spadochroniarzy w Wieloboju oraz Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym – Tomaszowskie Błonia,
    Lotnisko Nowy Glinnik
     
  • 09.00 – 17.00 – VIII Ogólnopolski Rajd Integracyjny U Modrych Wód
     
  • 17.30 – 18.30 – Capstrzyk kawaleryjski i przemarsz ulicami: Aleja Piłsudskiego, Plac Kościuszki, Aleja św. Antoniego, Strzelecka.
    Zbiórka – stadion Jednostki Wojskowej przy ul. Piłsudskiego

SOBOTA – 25.06.2005 r.

  • 09.00 – 16.00 – VIII Ogólnopolski Rajd Integracyjny U Modrych Wód
     
  • 09.30 – 13.00 – Święto 25 Brygady Kawalerii Powietrznej – uroczysta msza polowa, defilada pododdziałów, pokazy wyszkolenia kawalerii
    Lotnisko Nowy Glinnik
     
  • 09.00 – 15.00 – Turniej koszykówki ulicznej
    Plac Kościuszki
     
  • 14.00 – 18.00  – VIII Święto Rzeki Pilicy – Skansen Rzeki Pilicy
    – otwarcie wystawy czasowej Wojna zatrzymana w Pilicy
    – otwarcie wystawy prac członków Stowarzyszenia Amatorów Plastyków pt. Młyny i młynarze z dorzecza Pilicy
    – widowisko historyczne pt. Forsowanie Pilicy
    Skansen Rzeki Pilicy
     
  • 15.00 – Od Dreptaka do Cysorza – program przygotowany przez Studio Piosenki Aktorskiej SFK w Łodzi
    Muszla Koncertowa

NIEDZIELA – 26.06.2005 r.

  • 10.00 – Rozpoczęcie Rajdu Samochodowego Lato 2005 – Eliminacje Mistrzostw Regionu Łódzkiego – Automobilklub Tomaszowski
    Plac Kościuszki
     
  • 10.00 – 13.00 – Otwarty Turniej Szachowy O Błękitną wstęgę Pilicy
    Ośrodek Sportu i Rekreacji
     
  • 10.00 – 12.00 – Prezentacja wyszkolenia i wyposażenia pododdziałów 25 Brygady Kawalerii Powietrznej
    Plac Kościuszki
     
  • 11.00 – Wręczenie nagród zwycięzcom Mistrzostw Spadochroniarzy w Wieloboju oraz Mistrzostw Polski w Wieloboju Spadochronowym
    Plac Kościuszki
     
  • 12.00 – Uroczyste wręczenie orderów ECCE HOMO
    Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
     
  • 12.00 – Dworcowa przygoda – Teatr dla dzieci Wit – Wit, oraz kiermasz książek hurtowni GAW pt. Książka na wakacje i wręczenie nagrody laureatowi konkursu na najlepszego czytelnika dziecięcego Miejskiej Biblioteki Publicznej
    Muszla Koncertowa
     
  • 15.00 – Kabaret RAK
    Muszla Koncertowa
     
  • 16.00 – Koncert Cudowna podróż: od renesansu po klasycyzm w wykonaniu zespołu Musical Moment pod kierunkiem Katarzyny Chorodowskiej
    Ewangelicki Kościół Zbawiciela
     
  • 17.00 – Zakończenie VIII Ogólnopolskiego Rajdu Integracyjnego U Modrych Wód
    Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
     
  • 19.00 – Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Rajdu Samochodowego – Automobilklub Tomaszowski
    Scena główna