PREZYDENT MIASTA

461
  • ŚNIEGOCKI (1830 – ?, pierwszy burmistrz)
  • Karol LECHOWICZ (1927)
  • Wacław SMULSKI (9.03.1928 – 12.07.1933)
  • Eustachy RYCHLICKI – Komisarz Rządowy (12.07.1933 – 30.03.1935)
  • Antoni RĄCZASZEK (30.03.1935 przez 1937 i dalej?)
  • Antoni MAZUREK 10.07.1945 do 05.06.1950 Prezydent
  • Antoni MAZUREK 05.06.1950 – 12.04.1952 Przewodniczący MRN
  • Bronisław MARSZAŁEK 12.04.1952 – 28.12.1956
  • J. STAŃCZYK od 28.12.1956 – 2.02.1958
  • Kazimierz PIOTRKOWSKI 2.02.1958 – 10.11.1959
  • Józef KIEŁKOWICZ 10.11.1959 – 27.02.1963
  • Henryk PRZYBYŁOWICZ 27.02.1963 – 26.05. 1972
  • Eugeniusz MUSZYŃSKI 26.05.1972 – 29.11.1972
  • Józef LAWERSKI 29.11.1972 – 09.12.1973
  • Czesław TESZ 09.12.1973 – 01.06.1975 Naczelnik Miasta
  • Czesław TESZ 01.06.1975 – Prezydent Miasta

     

  • Cezary KRAWCZYK
  • Stefan GOŁASZEWSKI
  • Jerzy ADAMSKI
  • Tomasz KUMEK
  • Mirosław KUKLIŃSKI

(hasło w budowie)