NIEWIADÓW… szuka przyczepy!!!

868

Celem konkursu jest odnalezienie najstarszej jeżdżącej przyczepy z Niewiadowa typ N126, które produkowane były od 1973 roku. Przyczepa musi być  zachowana w jak największym stopniu w oryginalnym stanie (tzn. bez żadnych szczególnych przeróbek i modyfikacji zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz), musi posiadać czytelne oznaczenia fabryczne (tabliczka) oraz osoba zgłaszająca musi być jej właścicielem.

O konkursie mówi więcej kierownik Działu Marketingu FP Niewiadów- Łukasz Smejda: Myśl przewodnia konkursu to "nowa za starą". Czyli po wyłonieniu zwycięskiej przyczepy i przekazaniu jej na rzecz fabryki, laureat otrzymuje najnowszą N126. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja 2006 roku, a wręczenie nagrody odbędzie się na specjalnie zorganizowanym z tej okazji weekendowym zlocie caravaningowym, rozpoczynającym się 10 czerwca w Borkach nad Zalewem Sulejowskim. Chcielibyśmy również (już poza konkursem) wręczyć nagrodę właścicielowi przyczepy, który poddał ją najciekawszym przeróbkom.

Przedstawiciele Niewiadowa liczą na udział użytkowników z całej Europy (m.in. z Holandii, gdzie istnieje klub fanów przyczep Niewiadowa).