BREAK FEST vol.3

334

zagraniczną wycieczkę, czyli na  tzw. saksy. Zresztą maj i czeriwec jest to okres wytężonej pracy naukowej młodzieży i nie chcielibyśmy zakłócać w jakikolwiek sposób przygotowań do matury zwłaszcza. Jednocześnie wydaje nam się, że BREAK FEST będzie świetną okazją, żeby rozerwać się po raz ostatni przed egzaminem dojrzałości.

Tym razem w Świetlicy zaprezentują się:

 Tumour Of SoulGrupa powstała w czerwcu 2000 roku. Muzyka, jaką proponuje Tumour Of Soul, nazywana przez samych członków zespołu „death and rollem” stanowi połączenie death metalu oraz rockandrolla. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów i nagrał dwie płyty demo, „Go there where nothing is” (2002) i „The Highest Truth” (2003). Obecnie członkowie Tumour Of Soul pracują nad kolejnym materiałem, który planują nagrać w wakacje, kilka z nowych kompozycji będzie można usłyszeć na Break Fest. Będzie ciężko i konkretnie! –zapowiadają TOS.  

Shaman to DJ związany ze sceną hip-hop i r&b. Pochodzi z Niewiadowa, gdzie w roku 2000 zaczął współpracę z 2f Familia Fundament początkowo jako autor podkładów. Niedługo potem ukazała się pierwsza płyta 2f zatytułowana "Autobiografia". Pierwsze dzwięki DJ'a Shamana można usłyszeć właśnie tam. Zaraz po tym, Shaman zaczął tworzyć miksy na gramofonach i do dnia dzisiejszego wraz z DJ Gruesome kręcą czarnymi płytami do rymów niewiadowskiej Familii Fundament. DJ ma na swoim koncie kilka występów na łódzkiej scenie klubowej, jednocześnie wraz z 2f przygotowują kolejny materiał, który już wkrótce ma ujrzeć światło dzienne. Chłopaki zapowiadają, że chętnie odwiedzą BREAK FEST jak tylko ukończą prace nad nowymi rytmami. Tymczasem BREAK FEST vol.3 zaprezentuje 1/6 Familii Fundament czyli DJ'a Shamana, z którego winyli usłyszymy bity iście hip-hopowe, jak i szeroko pojęte r&b, nie zabraknie efektownych skreczy i ciekawych miksów. 

Tradycyjnie już partnerami BREAK FEST są: Telewizja Teletop, potral www.tomaszow.pl oraz firma Tomplan www.tomplan.pl, a także projektant plakatu Bartosz Cichecki. 

Start imprezy: 20:00

Miejsce: Świetlica ul. Barlickiego 9/11

Wjazd: 5 PLN