Do Zakopanego z MDK

687

Młodzież będzie miała zapewniony transport, zakwaterowanie w pensjonacie „Kurant”, wyżywienie, ubezpieczenie, opieka wychowawców. W ramach obozu przewidziane są wycieczki, ogniska, dyskoteki. MDK dysponuje sprzętem narciarskim z którego będzie można korzystać w czasie trwania obozu. Chętni do wzięcia udziału w górskiej wyprawie mogą się jeszcze zapisać. Cena zimowiska wynosi 900 zł. Ci natomiast, którzy pozostają na miejscu mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, fotograficznych, komputerowych, sportowych, w tym także mogą korzystać z siłowni jeszcze w MDK-u gdyż po feriach a może nawet wcześniej siłownia zostanie przeniesiona na ul. Polną. Młodzież z osiedla Polna ma już swoją świetlicę środowiskową, boisko do piłki plażowej, a wkrótce zyska również dostęp do siłowni. Będzie ona wyposażona w sprzęt do ćwiczeń przeznaczonych także dla dziewcząt.

MDK w czasie ferii zaprasza na zimowisko także dzieci w wieku 7 – 10 lat w dniach 5.02 – 9.02 w godz. 9:00 – 14:00. W programie przewidziano wyjazd do Łodzi na spektakl „Kopciuszek”. Dzieci odpłatnie będą mogły skorzystać z wyjazdu na basen do Opoczna.

Poza tym będą mogły wziąć udział w pokazie sztuk walki – kapokinariach, wejść na ściankę wspinaczkową, uczestniczyć w zabawach na kręgielni.