Meeting zdrowia i urody

652

Głównym punktem programu jest prezentacja różnych stylów aerobic, w których każda z pań będzie mogła spróbować swych sił. Przewidziane są kolejno następujące rodzaje ruchu gimnastyczno – tanecznego: oriental dance, interwał, afro dance, tae-bo, salsa, joga.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 10 zł. od osoby. Uwaga! W ramach tejże opłaty można będzie skorzystać z prostych zabiegów kosmetycznych takich jak: malowanie paznokci, profesjonalny makijaż, podstawowe zabiegi na skórę twarzy i dłoni.

Będzie również możliwość zbadania sobie za pomocą specjalnego urządzenia zawartości tkanki tłuszczowej w ciele. To wszystko w ramach odpłatności za uczestnictwo w imprezie.

Do nabycia natomiast będą kosmetyki i inne produkty firm "Aloe forever", "Kolagen", "Avon" , "Oriflame" jak również wygodne ubrania sportowe dla pań oraz najciekawsze pozycje z literatury kobiecej. Obowiązuje obuwie na zmianę, wygodny strój do ćwiczeń oraz mata lub ręcznik. Zapisy wraz z wpłatą przyjmujemy najpóźniej do 6 marca w O.K."TKACZ" przy ul. Piłsudskiego 34 od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00-20.00 oraz w piątki w godz. 8.00-16.00.

Więcej szczegółów pod nr tel. O-44/724-51-92 oraz 0-696-057-091.

Zapraszamy.