Andrzejki pod hasłem zdrowia

766
Przez halę sportową OSiR przy ul. Nowowiejskiej, gdzie odbyło się spotkanie przewinęło się blisko 100 osób. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Zarówno body shape – trening ujędrniający ciało jak i mix dance– wybuchowa mieszanka stylów (latino – Izabela Bobrzyk i funky – Agnieszka Michałowska) cieszyły się dużym powodzeniem, zwłaszcza u pań, które na co dzień lubią ćwiczyć. 

Na pewno ciekawostką był pokaz i zajęcia krav magi (inst. Paweł Pawlikowski), podczas których można było się dowiedzieć jak bronić się w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Wyżej wymieniony styl jest izraelskim, wojennym systemem obronnym wykorzystywanym przez oddziały specjalne. 

Kolejne punkty programu niosły już spokój i skupienie. Sekcja tai chi pod kierownictwem instruktora Romana Biesela pięknie zaprezentowała uprawiany przez siebie styl ruchu. Później uczestnicy mitingu próbowali im dorównać zapoznając się z podstawowymi sekwencjami. 

Zajęcia yogi poprowadzone przez Ewę Kowalską ostatecznie rozciągnęły i zrelaksowały ćwiczących. 

Oprócz ciekawych propozycji różnorodnych form ruchu można było skorzystać z takich bezpłatnych usług jak: wykonanie profesjonalnego makijażu, badanie cery, pomiar tkanki tłuszczowej, manicure, zabiegi światłoterapii. Wiele osób zaopatrzyło się w odzież do fitnessu, kosmetyki i odżywki. 

Jak na Andrzejki przystało – była również wróżka dla najodważniejszych, ciekawych swojej przyszłości.