Wyniki 4 kolejki:
TKKF ZNP – Caparol 2:0 (13,21)
WKS Hubal – Polskór 2:0 (20,22)
Extom – Junior 2:0 (23,,28)
Hubal – II LO 2:0 (18,12)
Senior – Energetyk 2:0 (6,24)
Mechanik – Lubochnia 2:1 (15,-17,11)
Pauzowała: Policja
Tabela po 4 kolejkach:
1.Extom 4 8 8:0
2.TKKF ZNP 4 8 8:1
3.Polskór 4 7 6:2
WKS Hubal 4 7 6:2
5.Junior 4 7 6:3
6. Hubal 3 6 6:1
7.Mechanik 4 6 4:5
8.Caparol 4 5 3:6
9.Senior 3 4 3:4
10.II LO 4 4 1:8
Lubochnia 4 4 1:8
12.Policja 3 3 0:6
Energetyk 3 3 0:6
Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażk-1 pkt., walkower-0
Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO”
Wyniki 2 kolejki:
TKKF „Ogniwo” – SPL 8:2
4biznes.net – DOK Apteka 10:0
M.A.K.S. TKKF Roland – DOK Flaming 8:2
DOK Dalmet – DOK Planpol 10:0
Serwis-TIR – TKKF ZNP 7:3
Pauzował: Ezbud I
Tabela po 2 kolejkach:
1. 4biznes.net 2 6 19:10
2. TKKF Ogniwo 2 6 17:3
Serwis -TIR 2 6 17:3
4. M.A.K.S. TKKF Roland 2 5 13:7
5. DOK Flaming 2 4 9:11
6. DOK Dalmet 1 3 10:0
7. TKKF ZNP 2 3 8:12
8. SPL 2 2 5:15
9. DOK Planpol 2 2 1:19
10. DOK Apteka 2 2 0:20
11. Ezbud I 1 1 1:9
15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”
III Turniej Klasyfikacyjny 4.12.2008r.
Klasyfikacja mężczyzn:
(pierwsza dwunastka)
Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Zbroszczyk Arkadiusz 260
2. Plich Leszek 255
3. Wiskowski Sebastian 249
4. Zbroszczyk Sylwester 246
5. Lasota Jacek 244
6. Wojtalczyk Artur 243
7. Wojciechowski Krzysztof 243
8. Gliszczyński Tomasz 238
9. Chojecki Sławomir 235
10. Iwanicki Adam 234
11. Józwik Stanisław 233
12. Drechna Robert 233
Klasyfikacja kobiet:
Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Dębowska Kinga 241
2. Strawińska Dorota 232
3. Dębiec Monika 225
4. Boros Beata 221
5. Dziubecka Danuta 220
6. Wojtalczyk Katarzyna 191
7. Drechna Agnieszka 177
Mężczyźni:
(pierwsza dwunastka)
Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Zbroszczyk Arkadiusz 370
2. Plich Leszek 370
3. Zbroszczyk Sylwester 340
4. Wojciechowski Tomasz 320
5. Korek Bogusław 315
6. Wojtalczyk Artur 305
7. Gliszczyński Tomasz 290
8. Wojciechowski Krzysztof 270
9. Wiskowski Sebastian 265
10. Grabowski Jacek 260
11. Dziubecki Tomasz 245
12. Dębowski Klaudiusz 230
Kobiety:
Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Boros Beata 410
2. Dębowska Kinga 405
3. Strawińska Dorota 405
4. Dziubecka Danuta 365
5. Dębiec Monika 360
6. Drechna Agnieszka 340
Puchar Parkiet – Dom:
(największa suma strąconych kręgli we wszystkich 10 turniejach)
1) Zbroszczyk Arkadiusz – 744
2) Plich Leszek – 744
3) Zbroszczyk Sylwester – 730
4) Wojciechowski Tomasz – 723
5) Wojtalczyk Artur – 723
6) Korek Bogusław – 718
7) Gliszczyński Tomasz – 717
8) Wojciechowski Krzysztof – 714
9) Wiskowski Sebastian – 712
10) Boros Beata – 706
Puchar Andrzeja Kucharczyka:
(najlepszy wynik sezonu)
Zbroszczyk Arkadiusz – 260
Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji
Wyniki 3 kolejki:
Gimnazjum Zawada – Wiking – 52:117 (20:50)
(Kubacki Damian 22p – Mateusz Adamczyk 49p)
Sępy FM Polska – AND 1 – 112:52 (47:23)
(Miazga Michał 52p – Kapka Kamil 11p Owczarek Damian 11p)
Tomy Brothers – New Age – 115:32 (51:16)
(Kaczmarek Szymon 30p – Sęk Michał 10p)
Wojownicy – Biegun Team – 174:13 (5:92)
(Idzikowski Bartłomiej 91p – Kobalczyk Bartłomiej 6 p)
Wyniki 4 kolejki:
Gimnazjum Zawada – Biegun Team – 71:22 (34:10)
(Kubryn Przemysław 22p – Kałuża Rafał 5p)
Sępy FM Polska – New Age – 109:46 (49:20)
(Miazga Michał 37p – Ogórek Adrian 16p)
Tomy Brothers – Wiking – 112:38 (57:20)
(Matysiak Sebastian 21p – Adamczyk Mateusz 15p)
Wojownicy – AND 1 – 83:27 (42:18)
(Adamski Tomasz 22p – Mordak Paweł 13 p)
1.TOMY BROTHERS 4 8 458:129
2.WOJOWNICY 4 8 436:117
3.SĘPY FM POLSKA 4 8 490:172
4.AND 1 4 5 363:312
5.NEW AGE 4 5 216:375
6.WIKING 4 5 250:330
7.GIMNAZJUM ZAWADA 4 5 192:364
8.BIEGUN TEAM 4 4 70:559