22 grudnia – rekreacja z TKKF i OSiR

389

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”

Wyniki 6 kolejki:
TKKF ZNP – Junior 2 : 1 (-21,44,12)
Polskór – Hubal 2 : 1 (16-,23,12)
Extom – WKS Hubal 2 : 0 (20,19)
Mechanik – Policja 2 : 1 (19,21)
II LO – Energetyk 2 : 0 (15,15)
Lubochnia – Senior 2 : 1 (19,18)
Pauzował: Caparol

Tabela po 6 kolejkach:

1.TKKF ZNP 6 12 12:2
2.Extom 6 11 11:2
3.Polskór 6 11 10:4
4. Hubal 5 9 9:3
5.Mechanik 6 9 7:7
6.WKS Hubal 5 9 6:6
7.Junior 5 8 7:5
8. II LO 6 8 5:9
9.Senior 5 7 5:6
10.Caparol 5 7 5:7
11.Lubochnia 6 7 4:10
12.Policja 5 5 0:10
Energetyk 5 5 0:10

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

———————————————————————————————————–

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO”

Wyniki 4 kolejki:
SPL – Ezbud I 5:5
4biznes.net – DOK Flaming 6:4
Serwis TIR – TKKF Ogniwo 7:3
DOK Dalmet – DOK Apteka 10:0
TKKF ZNP – DOK Planpol 10:0

Pauzował: M.A.K.S. TKKF Roland

Tabela po 4 kolejkach:
1. 4biznes.net 4 12 32:8
2. Serwis -TIR 4 12 31:9
3. DOK Dalmet 3 9 29:1
4. M.A.K.S. TKKF Roland 3 8 20:10
5. TKKF Ogniwo 4 8 23:17
6. TKKF ZNP 4 7 11:29
7. DOK Flaming 4 6 16:24
8.DOK Apteka 4 6 6:34
9. SPL 3 4 10:20
10. Ezbud I 3 4 7:23
11. DOK Planpol 4 4 5:35

Punktacja: zwycięstwo-3 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

————————————————————————————————————————————–
15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”

IV Turniej Klasyfikacyjny 18.12.2008r.
Klasyfikacja mężczyzn:
Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Zbroszczyk Sylwester 262
2. Wojtalczyk Artur 257
3. Grabowski Jacek 249
4. Wiskowski Sebastian 245
5. Zbroszczyk Arkadiusz 242
6. Wojciechowski Krzysztof 241
7. Ciesielski Paweł 239
8. Plich Leszek 236
9. Wojciechowski Tomasz 235
10. Chojecki Sławomir 232
11. Chrząszcz Jarosław 229
12. Dziubecki Tomasz 226
13. Głogowski Jakub 226
14. Dębowski Klaudiusz 224
15. Sobierski Mieczysław 224
16. Józwik Stanisław 223
17. Nowak Zenon 222
18. Dela Mariusz 222
19. Korek Bogusław 221
20. Piotrowski Henryk 220
21. Ciszewski Jacek 218
22. Kucharczyk Andrzej 215
23. Strzelecki Zbigniew 212
24. Piotrowski Tomasz 210
25. Drechna Robert 209
26. Iwanicki Adam 208
27. Głogowski Sebastian 208
28. Diduch Piotr 190
29. Maciejewski Stefan 156
30. Dębowski Wiktor 129

Klasyfikacja kobiet:
Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Dębowska Kinga 249
2. Boros Beata 239
3. Strawińska Dorota 234
4. Polak Bożena 231
5. Dziubecka Danuta 206
6. Drechna Agnieszka 201
7. Wojtalczyk Katarzyna 181
8. Dębiec Monika 175

Klasyfikacja generalna po czterech turniejach
Mężczyźni:
Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Zbroszczyk Arkadiusz 495
2. Zbroszczyk Sylwester 490
3. Plich Leszek 480
4. Wojtalczyk Artur 445
5. Wojciechowski Tomasz 425
6. Grabowski Jacek 395
7. Wiskowski Sebastian 395
8. Wojciechowski Krzysztof 390
9. Korek Bogusław 370
10. Dziubecki Tomasz 335
11. Dębowski Klaudiusz 310
12. Gliszczyński Tomasz 290
13. Sobierski Mieczysław 285
14. Ciesielski Paweł 240
15. Chojecki Sławomir 230
16. Chrząszcz Jarosław 215
17. Lasota Jacek 205
18. Dela Mariusz 195
19. Kucharczyk Andrzej 195
20. Mordaka Jarosław 185
21. Wągrodzki Grzegorz 185
22. Iwanicki Adam 180
23. Józwik Stanisław 175
24. Józwik Izydor 160
25. Kumek Tomasz 155
26. Głogowski Jakub 145
27. Drechna Robert 140
28. Nowak Zenon 140
29. Piotrowski Tomasz 125
30. Piotrowski Henryk 120
31. Ciszewski Jacek 115
32. Wolski Sławomir 105
33. Arkuszyński Piotr 90
34. Maciejewski Stefan 85
35. Głogowski Sebastian 70
36. Strzelecki Zbigniew 40
37. Adamski Leszek 35
38. Słowiński Maciej 35
39. Walczak Adam 15
40. Dębowski Wiktor 15
41. Diduch Piotr 10
42. Pietrzak Jacek 5
43. Filip Mariusz 5

Kobiety:

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Dębowska Kinga 555
2. Boros Beata 550
3. Strawińska Dorota 540
4. Dziubecka Danuta 490
5. Dębiec Monika 470
6. Drechna Agnieszka 460
7. Wojtalczyk Katarzyna 450
8. Polak Bożena 430
9. Banasik Dorota 255
10. Pietrzak Malwina 100

————————————————————————————————————

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wyniki 6 kolejki:

AND 1 – Wiking – 65:50 (34:19)
(Paweł Mordaka 18p – Konrad Dąbrowski 18p)

TOMY Brothers – Wojownicy – 67:53 (36:24)
(Michał kupczyk 26p – Piotr Adamski 20p)

New Age – Biegun Team – 111:26 (61:5)
(Dominik Łaski 42p – Radosław Hajduk 17p)

Sępy – Gimnazjum Zawada – 151:42 (63:29)
(Michał Miazga 66p – Damian Kubacki 16p)

Tabela po 6 kolejkach:

1.SĘPY FM POLSKA 6 12 720:281
2.WOJOWNICY 6 11 639:209
3.TOMY BROTHERS 6 11 592:261
4.AND 1 6 8 426:380
5.WIKING 6 8 371:443
6.NEW AGE 6 8 375:472
7.GIMNAZJUM ZAWADA 6 7 259:665
8.BIEGUN TEAM 6 6 114:785

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

Najlepsi strzelcy po 6-ciu kolejkach:
1. Bartłomiej Idzikowski – Wojownicy – 252 pkt.
2. Michał Miazga – Sępy – 233 p.
3. Paweł Stropa – Sępy – 144 p.
4. Mateusz Adamczyk – Wiking – 116 p.
5. Robert Mordaka – And 1 – 115 p.

—————————————————————————————————–