5 stycznia – rekreacja z TKKF i OSiR

326

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”

Wyniki 7 kolejki:
WKS Hubal – Mechanik 2 : 1 (-20,16,4)
Extom – TKKF ZP 2 : 0 (26,21)
Senior -Junior 2 : 1 (-13,22,9)
Caparol – II LO 2 : 0 (21,23)
Policja – Energetyk 2 : 0 (20,19)
Hubal – Lubochnia 2 : 0 (17,11)
Pauzował: Polskór

Tabela po 7 kolejkach:

1.Extom 7 13 13:2
2.TKKF ZNP 7 13 12:4
3.Hubal 6 11 11:3
4. Polskór 6 11 10:4
5.WKS Hubal 7 11 8:7
6.Mechanik 7 10 8:9
7.Junior 6 9 8:7
8. Caparol 6 9 7:7
Senior 6 9 7:7
10.II LO 7 9 5:11
11.Lubochnia 7 8 4:12
12.Policja 6 7 2:10
13.Energetyk 6 6 0:12

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

———————————————————————————————————–
Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wyniki 7 kolejki:

Wiking – Biegun Team – 123:15 (57:5)
(Mateusz Adamczyk 39p – Kacper Kałuża 4p)

TOMY Brothers – Gimnazjum Zawada – 166:20 (73:11)
(Sebastian Matysiak 41 p – Adam Żerek 6 p)

AND 1 – Naw Age – 117:52 (42:27)
(Robert Mordaka 56 p – Dominik Łaski 18p)

Sępy – Wojownicy – 60:57 (34:27)
(Michał Miazga 24 p – Piotr Adamski 15 p, Tobiasz Nowak 15 p)

Tabela po 7 kolejkach:
KOŃCOWA I RUNDY
1.SĘPY FM POLSKA 7 14 780:338
2.TOMY BROTHERS 7 13 758:281
3.WOJOWNICY 7 12 696:269
4.AND 1 7 11 543:432
5.WIKING 7 10 494:458
6.NEW AGE 7 9 427:589
7.GIMNAZJUM ZAWADA 7 8 259:665
8.BIEGUN TEAM 7 7 129:908

Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0

Najlepsi strzelcy po 7 kolejkach:
1. Bartłomiej Idzikowski – Wojownicy – 263 pkt.
2. Michał Miazga – Sępy – 257 p.
3. Szymon Kaczmarek – TOMY Brothers – 161 p.
4. Mateusz Adamczyk – Wiking – 155 p
5. Paweł Stropa – Sępy – 152 p.
6. Konrad Dąbrowski – Wiking – 121 p.

—————————————————————————————————–
15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”

Puchar PARKIET-DOM:
1.Zbroszczyk Sylwester – 992
2.Zbroszczyk Arkadiusz – 986
3.Wojtalczyk Artur – 980
4.Plich Leszek – 980
5.Wojciechowski Tomasz – 958
6.Wiskowski Sebastian – 957
7.Wojciechowski Krzysztof – 955
8. Boros Beata – 945
9. Dębowska Kinga – 941
10.Korek Bogusław – 939

Puchar Andrzeja Kucharczyka:
Zbroszczyk Sylwester – 262
—————————————————————————————————————–