9 marca – Rekreacja z TKKF i OSiR

395

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego "ARTOM" – sezon 2008/2009

Wyniki 1 kolejki II rundy:

Grupa "A"

TKKF ZNP – WKS Hubal 2 : 0 (14,18)
Polskór – Junior 2 : 0 (15,23)
Hubal – Senior 2 : 0 (14,13)
Pauzował: Extom    

 

1. Polskór 13 24 23:7
2. TKKF ZNP 13 24 22:7
3. Hubal 13 23 22:9
4. Extom 12 22 21:5
5. Junior 13 21 19:12
6. WKS Hubal 13 21 17:12
7. Senior 13 20 17:14

Grupa "B"

Policja – Energetyk 2 : 0 (11,18)
Caparol – Lubochnia 2 : 0 (15,16)
Mechanik – II LO mecz przełożony  

 

1. Caparol 13 19 13:15
2. Policja 13 17 9:8
3. Mechanik 12 16 10:17
4. Lubochnia 13 15 6:22
5. II LO 12 14 6:21
6. Energetyk 13 13 0:26

Punktacja: zwyciestwo – 2 pkt., porażka – 1 pkt., walkower – 0

15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy "STALBUD" – sezon 2008/2009

8 Turniej Klasyfikacji – 05.03.2009r.

Klasyfikacja mężczyzn:

Lp. Imie i nazwisko Wynik
1. Dziubecki Tomasz 266
2. Wiskowski Sebastian 246
3. Lasota Jacek 245
4. Zbroszczyk Sylwester 244
5. Wojciechowski Tomasz 242
6. Plich Leszek 242
7. Zbroszczyk Arkadiusz 241
8. Wągrodzki Grzegorz 239
9. Wojtalczyk Artur 238
10. Drechna Robert 234
11. Korek Bogusław 233
12. Chojecki Sławomir 232
13. Wojciechowski Krzysztof 228
14. Strzelecki Zbigniew 226
15. Dębowski Klaudiusz 225
16. Piotrowski Tomasz 225
17. Kontrymowicz Mieczysław 224
18. Sobierski Mieczysław 224
19. Gliszczyński Tomasz 223
20. Zbroszczyk Sławomir 222
21. Głogowski Sebastian 221
22. Głogowski Jakub 220
23. Chrząszcz Jarosław 219
24. Maciejewski Stefan 218
25. Iwanicki Adam 217
26.  Nowak Zenon  214 
27. Piotrkowski Henryk 213
28.  Cieszewski Jacek  209
29. Dębicki Łukasz  205
30.  Józwik Stanisław  200

 

Klasyfikacja kobiet:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1.  Strawińska Dorota 247
2.  Boros Beata 225
3.  Polak Bożena 216
4.  Dębiec Monika 200
5.  Dziubecka Danuta 187
6.  Wojtalczyk Katarzyna 167

Klasyfikacja Generalna po 8 turniejach:

Mężczyźni:

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1.  Wojtalczyk Artur 950
2.  Zbroszczyk Arkadiusz 935
3.  Zbroszczyk Sylwester 850
4.  Korek Bogusław 825
5.  Dziubecki Tomasz 805
6.  Wojciechowski Tomasz 805
7.  Wiskowski Sebastian 800
8.  Wojciechowski Krzysztof 740
9.  Lasota Jacek 730
10.  Plich Leszek 695
11.  Gliszczyński Tomasz 650
12.  Chojecki Sławomir 640
13.  Grabowski Jacek 520
14.  Iwanicki Adam 500
15.  Wągrodzki Grzegorz 490
16.  Sobierski Mieczysław 485
17.  Dębowski Klaudiusz 480
18.  Mordaka Jarosław 475
19.  Chrząszcz Jarosław 470
20.  Piotrowski Tomasz 450
21.  Nowak Zenon 375
22.  Srzelecki Zbigniew 360
23.  Piotrowski Henryk 315
24.  Głogowski Jakub 315
25. Ciesielski Paweł  310 
26. Dela Mariusz  290 
27.  Drechna Robert  280 
28. Józwik Stanisław  280 
29  Kucharczyk Andrzej  260 
30.  Głogowski Sebastian  170 
31. Józwik Izydor  160 
32.  Ciszewski Jacek  160 
33.  Kumek Tomasz  155 
34.  Maciejewski Stefan  155 
35. Diduch Piotr 115
36. Wolski Sławomir 105
37. Arkuszyński Piotr 105
38. Kontrymowicz Mieczysław 65
39. Zbroszczyk Sławomir 50
40. Adamski Leszek 35
41. Słowiński Maciej 35
42. Pietrzak Jacek 35
43. Dębowski Wiktor 25
44. Walczak Adam 15
45. Filip Mariusz 5
46. Dębicki Łukasz 5

Kobiety:

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1.  Strawińska Dorota 1100
2.  Boros Beata 1095
3.  Polak Bożena 1015
4.  Dziubecka Danuta 990
5.  Dębiec Monika 995
6.  Wojtalczyk Katarzyna 935
7.  Dębowska Kinga 825
8.  Drechna Agnieszka 460
9.  Banasik Dorota 255
10.  Pietrzak Malwina 100

Klasyfikacja generalna po 8 turniejach po odrzuceniu dwóch najsłabszych wyników:

Mężczyźni:

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1.  Wojtalczyk Artur 805
2.  Zbroszczyk Sylwester 760
3.  Zbroszczyk Arkadiusz 735
4.  Lasota Jacek 715
5.  Wiskowski Sebastian 705
6.  Dziubecki Tomasz 700
7.  Korek Bogusław 695
8.  Plich Leszek 675
9.  Wojciechowski Tomasz 660
10.  Wojciechowski Krzysztof 640
11.  Gliszczyński Tomasz 595
12.  Chojecki Sławomir 550
13.  Grabowski Jacek 520
14.  Wągrodzki Grzegorz 490
15.  Sobierski Mieczysław 485
16.  Iwanicki Adam 480
17.  Mordaka Jarosław 475
18.  Dębowski Klaudiusz 450
19.  Chrząszcz Jarosław 445
20.  Piotrowski Tomasz 415
21.  Nowak Zenon 365
22.  Strzelecki Zbigniew 360
23.  Ciesielski Paweł 310
24.  Piotrowski Henryk 300
25.  Głogowski Jakub  295 
26.  Drechna Robert  280 
27.  Józwik Stanisław 270 
28.  Kucharczyk Andrzej  260 
29.  Głogowski Sebastian  170 
30.  Ciszewski Jacek  160 
31.  Maciejewski Stefan  150 
32. Dębowski Wiktor 25

Kobiety:
 

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1.  Polak Bożena 885
2.  Strawińska Dorota 840
3.  Boros Beata 835
4.  Dębowska Kinga 825
5.  Dziubecka Danuta 755
6.  Dębiec Monika 735
7.  Wojtalczyk Katarzyna 720
8.  Drechna Agnieszka 460

Puchar Parkiet – Dom

1.  Wojtalczyk Artur 1968
2.  Zbroszczyk Arkadiusz 1943
3.  Dziubecki Tomasz 1904
4.  Korek Bogusław 1903
5.  Wojciechowski Tomasz 1900
6.  Wiskowski Sebastian 1890
7.  Wojciechowski Krzysztof 1882
8.  Strawińska Dorota 1878
9.  Boros Beata 1865
10.  Chojecki Sławomir 1836

Puchar Andrzeja Kucharczyka:

Dziubecki Tomasz – 266 pkt.