16 marca – Rekreacja z TKKF i OSiR

Rekreacja z TKKF i OSiR  

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego 'ARTOM'- sezon 2008/2009

Wyniki 2 kolejki II rundy:

Grupa "A"

WKS Hubal – Hubal 2 : 1 (-18, 23,10)
TKKF ZNP – Junior 2 : 0 (19,24)
Extom – Senior  2 : 1 (-27,21,10)
Pauzował: Polskór    

 

1. TKKF ZNP 14 26 24:7
2. Extom 13 24 23:6
3. Polskór 13 24 23:7
4. Hubal 14 24 23:11
5. WKS Hubal 14 23 19:13
6. Junior 14 22 19:14
7. Senior 14 21 18:16

 

Grupa "B"

Mechanik – Lubochnia 2 : 1 (18, -21,13)
Caparol – Energetyk 2 : 0 (9,9)
Policja – II LO 2 : 0 (23,20)

 

1. Caparol 14 21 15:15
2. Policja 14 19 11:18
3. Mechanik 13 18 12:18
4. Lubochnia 14 16 7:24
5. II LO 13 15 6:23
6. Energetyk 14 14 0:28

Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt., porażka – 1 pkt., walkower – 0

 

9. Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar PPH 'POLSKÓR' – sezon 2008/2009

Wyniki 7 kolejki :

    Kręgle Punkty
1. Parkiet-Dom 729 10
2. Artom 719 9
3. TKKF Ogniwo I 713 8
4. Melgo II 712 7
5. Pionierki 697 6
6. Didex 685 5
7. Melgo I 684 4
8. Polskór 678 3
9. TIT 669 2
10. TKKF Ogniwo II 649 1

Tabela po 7 kolejkach:

    Punkty Kręgle
1. Parkiet-Dom 66 5166
2. Artom 56 5053
3. Pionierki 51 4969
4. Melgo II 48 4986
5. TKKF Ogniwo I 38 4233
6. Melgo I 36 4870
7. TIT 32 4839
8. Didex 30 4854
9. Polskór 21 4657
10. TKKF Ogniwo II 9 4249

 

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar 'APPETITO' sezon 2008/2009

Wyniki 1 kolejki II rundy:

Grupa "A":
 

 

DOK Dalmet – 4biznes.net mecz przełożony
M.A.K.S. TKKF Roland – TKKF ZNP 9:1
Serwis-TIR  – TKKF Ogniwo mecz przełożony

 

1. DOK Dalmet 5 15 44:6
2. Serwis-TIR 5 13 32:18
3. M.A.K.S. TKKF Roland 6 13 29:31
4. 4biznes.net 5 9 23:27
5. TKKF Ogniwo 5 7 19:31
6. TKKF ZNP 6 7 16:44

Grupa "B":

Ezbud I – DOK Planpol 10:0
DOK Flaming – DOK Apteka 8:2
Pauzował: SPL

 

1. DOK Flaming 5 14 36:14
2. Ezbud I 5 13 39:11
3. SPL 4 9 23:17
4. DOK Apteka 5 7 14:36
5. DOK Planpol 5 5 8:42

 

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji – sezon 2008/2009

XIV kolejka :

Biegun Team – Gimnazjum Zawada 0:30 walkower
New Age – Wiking 79:73 (38:26)
Filipczak Paweł 23p – Adamczyk Mateusz 33p
Wojownicy – AND 1 62:45 (33:15)

Gos Bartłomiej 22p – Mordaka Robert 12p ; Kapka Kamil 12p

Tomy Brothers – Sępy FM Polska 64:72 (29:26)

Kozera Przemysław 18p – Szewczyk Sebastian 27p

 

Tabela końcowa sezonu 2008/2009

 

 

1. SĘPY FM POLSKA 14 28 1571:633
2. TOMY BROTHERS 14 26 1325:573
3. WOJOWNICY 14 24 1387:586
4. AND 1 14 21 1014:874
5. WIKING 14 20 963:943
6. NEW AGE 14 19 850:1156
7. GIMNAZJUM ZAWADA 14 16 543:1536
8. BIEGUN TEAM 14 12 229:1581

Najlepsi strzelcy:

560 pkt. 

1. Idzikowski Bartłomiej (Wojownicy) 600 pkt.
2. Miazga Michał (Sępy) 560 pkt.
3. Mordaka Robert (AND 1) 350 pkt.