Trwa Wakacyjny Festiwal Piłki Nożnej

666
Organizatorami są: Zarząd Miejskiego TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Dzielnicowy Ośrodek Kultury.

Do festiwalu zgłosiło się 17 drużyn. 29 czerwca odbyło się losowanie grup eliminacyjnych. A od 1 lipca od godziny 9.00 do około 13.00 trwają rozgrywki. Festiwal trwać będzie tydzień. Mecze odbywają się równolegle na dwóch małych boiskach przygotowanych na bocznej płycie na obiekcie przy ul. Nowowiejskiej. Trwają 2 x 20 min.

Rozgrywki toczą się  w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-13 i 14-15 lat. Występują  drużyny siedmioosobowe. W kategoriach 12-13 i 14-15 lat gra toczy się najpierw w grupach eliminacyjnych a najlepsze zespoły zakwalifikują się do ćwierćfinałów. Dalej gra toczyć się będzie systemem pucharowym.

Ze względu na mniejszą frekwencję, niż w latach ubiegłych, w kat najmłodszej do 11 lat, występują niestety tylko 3 zespoły, rozgrywki przeprowadzone zostaną systemem „każdy z każdym”.  

W tym roku zespoły przyjmowały nazwy własne. W turnieju występują np.: Błękitne Gromy, FC Tomaszów United, Łowcy Przygód, Lubocheńskie Gwiazdy, Green Street.

Ogółem rozegranych zostanie 30 spotkań
.

Zwycięzców wszystkich kategorii poznamy 7 lipca. Mecze o trzecie miejsce rozpoczną się o godz. 10.00 a finałowe o godz. 11 i 12.00.

Uroczyste zakończenie festiwalu zaplanowane zostało na 9 lipca na godz. 11.00 w hali OSiR-u przy ul. Nowowiejskiej.

 

Regulamin znajduje się tutaj