Popołudnie w rytmie Hip Hop

698
Hip hop to nie tylko muzyka, która kojarzy się większości z afroamerykańskimi brzmieniami, ale to również taniec i styl życia (ubierania się, spędzania wolnego czasu). Zabierzemy wszystkich zarówno dorosłych jak i młodzież w świat tej ulicznej kultury zapraszając do wspólnej zabawy.

Rozkręcając imprezę w stylu Hip Hop, bawić się będziemy na scenie i pod nią, gwarantując niezapomniane wrażenia.

Główną atrakcją dnia będzie freestyle, który zaprezentują doskonali tancerze z Łodzi. Oprócz Hip Hop Dance poznamy również Electro Bugge, Break Dance.

Na samych pokazach się nie skończy. Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w warsztatach tanecznych.

Swój repertuar zaprezentuje grupa taneczna DYNAMIC BEAT. Grupa pochodzi z Konstantynowa Łódzkiego i istnieje już 10 lat. Instruktorem grupy oraz frontmanem jest Mirosław Bednarkiewicz. DYNAMIC BEAT uczestniczył w nagraniach teledysku Jacka Skubikowskiego. Natomiast część grupy tańczyła w balecie zespołu Ich Troje.

Przez cały czas trwania eventu uczestnikom towarzyszyć będzie oczywiście muzyka. Dj EFIX zagra z prawdziwych winylów skreczując najlepsze hip-hopowe kawałki. Towarzyszący mu łódzki beatboxer RZEPA za pomocą ust i języka wyda z siebie niesamowite dźwięki. Czy zrobi to lepiej od Bladego Krisa z I edycji „Mam Talent” – to się okaże!!

Goście uczestniczący w zabawie będą mogli zmierzyć się z prawdziwymi raperami w walce na słowa- rymowaniu i tworzeniu utworu o Tomaszowie.

 
Roli, deska czy BMX to jest prawdziwa gratka dla fanów hip-hopu. Specjaliści od freestyle'u zaprezentują to, co potrafią na swoim sprzęcie, a chętnym zdradzą podstawowe tajemnice swoich umiejętności.
 
A na tym jeszcze nie koniec!!
 
Swoimi umiejętnościami przed tomaszowską publicznością pochwalą się mistrzowie YO-YO i Zośki.

W rytmie Hip Hop nie może zabraknąć graffiti, które stanie się wspólnym dziełem mieszkańców Tomaszowa. Podczas tworzenia obrazu uczestnikom wielkiego malowania pomagać będą profesjonalni grafficiarze. Na najmłodszych będzie czekać specjalna „ścinka”.

Impreza odbędzie się 12 lipca na Placu Kościuszki. Start o godzinie 16.00.