Zawody Kajakarskie

793
Zawody te miały na celu zachęcenie społeczeństwa naszego miasta  i branie udziału w pływaniu kajakami  po trasie,  która była ustawiona na wodzie  w postaci slalomu  co  pozwalało na pozyskanie umiejętności i zręczności w pływaniu   kajakami. Do zawodów przystąpili  uczestnicy   z Łodzi  Warszawy  Jędrzejowa  i naszego miasta. Jako  pierwsze miejsce w klasie manewrowej wywalczyła para Natalia Jagielska  z Arturem Jaroszewskim z Tomaszowa Maz  drugie miejsce zdobyli Diana i Roman Dylewscy  z Tomaszowa Maz  trzecie miejsce przypadło  Iwonie i Grzegorzowi Zabojszcza z Warszawy
 

 
Po przeprowadzonej konkurencji   manewrowej każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności  w  wyścigu.  Walka była zacięta pomiędzy  rodzinami ,  pierwsze miejsce zdobyła para Diana  i Roman Dylewscy,  drugie  Katarzyna i Marcin Wielec, trzecie zdobyli Agnieszka i  Sławomir  Surma  wszystkie te  pary  pochodzą   z Tomaszowa Maz
 
 

 
Jako  organizator musze dodać że obserwując od kilku lat szybki rozwój  kajakarstwa rekreacyjnego w naszym rejonie , tego typu  zawody pozwalają  nabrać pewności i umiejętności w pływaniu kajakiem,. co  zaowocuje w późniejszych  swobodnych spływach po naszej rzece i zachęci do  czynnego wypoczynku. Po  zakończeniu  zawodów  i  wręczeniu nagród wszyscy  zawodnicy w miłej koleżeńskiej atmosferze  udali się na grilowanie  wspólnie bawiąc się  i śpiewając przy  dźwiękach  gitary.
Również chciałbym  podziękować sponsorom którzy wspomogli w zorganizowaniu tej imprezy firmę handlową Dalmet pana Krzysztofa Milczarka oraz ,,WIB” pana Włodzimierza Węglińskiego z Tomaszowa  Maz.   
        
                                                                                           Sławomir Jagielski