Kinoteatr Włókniarz Kolejne Konsultacje

576
Celem projektu jest utworzenie – na bazie dawnego kinoteatru – centrum kultury z nowoczesnymi salami wielofunkcyjnymi pozwalającymi na organizację wielu imprez kulturalnych i szkoleniowo-konferencyjnych. Przebudowa głównej sali widowiskowej kinoteatru pozwoli na powrót do niej ważnych dla lokalnej społeczności (miasta i powiatu) wydarzeń kulturalnych (teatralnych, estradowych, filmowych, itp.).
 
Realizacja projektu wpłynie na ożywienie społeczno-kulturalne oraz turystyczne miasta i okolic. Wpłynie też na pozytywny wizerunek miasta i regionu.
Przetarg na projekt przyszłego kinoteatru wygrała firma "Projektowanie Architektoniczne – Michał Otomański" z Łodzi. Zgodnie z umową projektant przedstawił dwie wersje koncepcji zagospodarowania budynku, które zamieszczone zostały na oficjalnej stronie Urzędu Miasta pod hasłem "Rewitalizacja centrum Miasta" – Kinoteatr WŁÓKNIARZ.
 
Prosimy zatem mieszkańców Tomaszowa o wyrażenie swoich opinii i uwag dotyczących wspomnianej koncepcji w specjalnie przygotowanej do tego celu ankiecie.
Wypełnioną ankietę (załącznik poniżej) prosimy nadsyłać na adres rewitalizacja@tomaszow-maz.pl lub dostarczać do punktu informacji Urzędu Miasta do dnia 19 listopada 2009 roku.
 
 
 Ankieta  do pobrania: pobierz »