16.Indywidualne Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”- sezon 2009/2010

Wyniki 3-go turnieju klasyfikacyjnego – 3.XII.2009r.

Klasyfikacja mężczyzn:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Wojtalczyk Artur 251
2 Chrząszcz Jarosław 249
3 Wiskowski Sebastian 248
4 Wojciechowski Tomasz 244
5 Dębiec Marcin 242
6 Korek Bogusław 242
7 Sobierski Mieczysław 241
8 Plich Leszek 240
9 Piotrowski Tomasz 240
10 Zbroszczyk Sylwester 239
11 Dziubecki Tomasz 239
12 Zbroszczyk Arkadiusz 238
13 Mordaka Jarosław 236
14 Piotrowski Henryk 233
15 Gliszczyński Tomasz 229
16 Zbroszczyk Sławomir 228
17 Wągrodzki Grzegorz 228
18 Józwik Stanisław 228
19 Arkuszyński Piotr 227
20 Lasota Jacek 227
21 Strzelecki Zbigniew 225
22 Dębowski Klaudiusz 222
23 Turoboś Karol 220
24 Kucharczyk Andrzej 219
25 Chojecki Sławomir 214
26 Wojciechowski Krzysztof 210
27 Słowiński Maciej 210
28 Dębiecki Łukasz 210
29 Głogowski Jaku 195
30 Walczak Adam 172

Klasyfikacja kobiet:

 

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Strawińska Dorota 233
2 Boros Beata 227
3 Dziubecka Danuta 224
4 Danielik Agnieszka 196
5 Wojtalczyk Katarzyna 187
6 Drechna Agnieszka 178
7 Dębiec Monika 164

Klasyfikacja generalna po 2-ch turniejach

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1 Zbroszczyk Sylwester 375
2 Dziubecki Tomasz 370
3 Wojtalczyk Artur 315
4 Wojciechowski Tomasz 310
5 Arkuszyński Piotr 290
6 Wiskowski Sebastian 290
7 Piotrowski Tomasz 280
8 Zbroszczyk Sławomir 270
9 Plich Leszek 260
10 Chrząszcz Jarosław 260
11 Wągrodzki Grzegorz 250
12 Korek Bogusław 240
13 Zbroszczyk Arkadiusz 240
14 Gliszczyński Tomasz 240
15 Wojciechowski Krzysztof 210
16 Piotrowski Henryk 210
17 Sobierski Mieczysław 185
18 Mordaka Jarosław 175
19 Nowak Zenon 165
20 Ciesielski Paweł 160
21 Turoboś Karol 150
22 Dębowski Klaudiusz 140
23 Dębiec Marcin 135
24 Głogowski Jakub 130
25 Lasota Jacek 130
26 Józwik Stanisław 130
27 Diduch Piotr 120
28 Grabowski Jacek 100
29 Słowiński Maciej 95
30 Kumek Tomasz 80
31 Chojecki Sławomir 80
32 Kucharczyk Andrzej 60
33 Strzelecki Zbigniew 55
34 Dębiecki Łukasz 40
35 Drechna Robert 20
36 Dziubecki Damian 10
37 Maciejewski Stefan 10
38 Walczak Adam 5
39 Dębowski Wiktor 5
40 Janik Krzysztof 5
41 Głogowski Sebastian 5
42 Pietrzak Jacek 5
43 Józwik Izydor 5
44 Ciszewski Jacek 5


Klasyfikacja generalna po 2-ch turniejach

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1 Strawińska Dorota 440
2 Boros Beata 430
3 Dziubecka Danuta 400
4 Danielik Agnieszka 380
5 Wojtalczyk Katarzyna 370
6 Dębiec Monika 365
7 Drechna Agnieszka 360
8 Wiskowska Monika 110

Klasyfikacja o Puchar Firmy Parkiet-Dom:

  1. Zbroszczyk Sylwester – 739 pkt.
  2. Dziubecki Tomasz – 736
  3. Wojciechowski Tomasz – 717
  4. Arkuszyński Piotr – 709
  5. Wojtalczyk Artur – 708
  6. Wiskowski Sebastian – 708
  7. Zbroszczyk Sławomir – 701
  8. Zbroszczyk Arkadiusz – 700
  9. Piotrowski Tomasz – 699
  10. Chrząszcz Jarosław – 697

Puchar Andrzeja Kucharczyka:
Zbroszczyk Sylwester – 257 pkt.