WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

579
W każdym tygodniu będą 2 dni, podczas których pod okiem instruktorów stworzycie własne historie. Będzie je mogli zaprezentować na "tkaczówkowej" scenie w pełnej ich okazałości i krasie. Ożyją pacynki, lalki, teatr cieni i nie tylko. Przede wszystkim Wy będziecie mogli na chwilę stać się prawdziwymi aktorami by przekazać własne wersje ulubionych, znanych i nieznanych bajek i baśni. Śpiewając, tańcząc, tworząc kostiumy i scenografie wymyślonych przez siebie światów zbliżycie się troszeczkę do niezwykłej magii teatru. Okazja to niepowtarzalna. Odwiedzi nas też pisarka bajek p. Anna Edyk – Psut i przedstawi nam postacie będących bohaterami jej utworów. Opowie również o tym jak tworzy swoje dziełka dla najmłodszych. Obejrzymy też przedstawienie kukiełkowe pt. "Kot w butach".O prócz tego sprawdzimy swoje umiejętności na kręgielni i lodowisku. Czekają nas również przygody i wyzwania w parkach linowych w Spale i Tomaszowie. Odwiedzimy też Muzeum Bajki SE MA FOR w Łodzi oraz obejrzymy super film w wersji trójwymiarowej w piotrkowskiej Galerii "Fokus".
 
Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w dn. 15 – 26 lutego. Zajęcia odbywać się będą w godz. 10. 00 – 14.00. Dzienny koszt pobytu wynosić będzie 5 zł. od osoby (w tym słodka bułka i napoje). Koszty wycieczek – 10 zł od osoby.
 
Więcej informacji po nr. tel. O.K. "TKACZ"  0-44/ 724-51-92.
 


HARMONOGRAM  ZAJĘĆ


TYDZIEŃ PIERWSZY
15 – 19 lutego

Poniedziałek:
spotkanie z pisarką bajek – Anną Edyk – Psut. Zabawy artystyczne: teatralne  plastyczne, taneczne, muzyczne – inscenizacje bajek: „Czerwony Kapturek”, „Kaczka             Dziwaczka”, „Świnki trzy” ( buty nazmianę )                   
 
Wtorek:  zajęcia sportowe:  kręgielnia i tor łyżwiarski (buty na zmianę, łyżwy i 2 bilety MZK)
 
Środa:   zabawy artystyczne: teatralne, plastyczne,  taneczne i muzyczne  – inscenizacje bajek „Królewna Śnieżka”, „Calineczka”, „O Smoku Wawelskim i Szewczyku Dratewce” (buty na zmianę)
 
Czwartek:  zajęcia sportowe: Park Linowy „Adrenalina” w Spale – koszt 10 zł (wymagane: kurtki i obuwie sportowe, cienkie czapki lub kominiarki, rękawiczki na 5 palców, wzrost od ok. 130 cm)
 
Piątek:  wycieczka do Muzeum Bajki SE MA FOR w Łodzi – koszt 10 zł od osoby – Wyjazd o godz. 9.00
 
 
TYDZIEŃ DRUGI
22 – 26 lutego

Poniedziałek:
    przedstawienie kukiełkowe „Kot w butach” zabawy artystyczne: teatralne, plastyczne, taneczne i muzyczne –  inscenizacje bajek „ Włosy staruszki”, „Dlaczego zając ma         kusy ogon”, „Lisica nauczycielką” (buty na zmianę)
 
Wtorek:   zajęcia sportowe :kręgielnia i tor łyżwiarski (buty na zmianę, łyżwy i 2 bilety MZK)
 
Środa:  zabawy artystyczne: teatralne, plastyczne, taneczne i muzyczne – inscenizacje bajek: „Jak gołąb wił sobie gniazdo”, „Troje głuptasów”, „Jak kot dotarł do Islandii” (buty na zmianę)
 
Czwartek:  zajęcia sportowe: kręgielnia i Park Linowy w Tomaszowie  Maz. (buty na zmianę i 2 bilety MZK)
 
Piątek:   wycieczka na seans filmowy do kina trójwymiarowego Fokus w Piotrkowie Tryb. – koszt 10 zł od osoby