16.Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy

 

7 Turniej Klasyfikacyjny – 4.02.2010 r.

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Wojciechowski Krzysztof

250

2.

Nowak Zenon

247

3.

Korek Bogusław

245

4.

Plich Leszek

244

5.

Chrząszcz Jarosław

240

6.

Wiskowski Sebastian

240

7.

Gliszczyński Tomasz

240

8.

Ciesielski Paweł

240

9.

Piotrowski Henryk

239

10.

Mordaka Jarosław

238

11.

Sobierski Mieczysław

236

12.

Zbroszczyk Sylwester

231

13.

Janik Krzysztof

230

14.

Dziubecki Tomasz

229

15.

Zbroszczyk Arkadiusz

229

16.

Chojecki Sławomir

228

17.

Wojtalczyk Artur

225

18.

Wojciechowski Tomasz

224

19.

Lasota Jacek

224

20.

Słowiński Maciej

222

21.

Drechna Robert

221

22.

Wiskowski Rafał

220

23.

Dębowski Klaudiusz

220

24.

Arkuszyński Piotr

215

25.

Głogowski Jakub

214

26.

Piotrowski Tomasz

214

27.

Strzelecki Zbigniew

213

28.

Józwik Stanisław

198

29.

Pązik Damian

196

30.

Maciejewski Stefan

195

31.

Dębowski Wiktor

166

 

Kobiety:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Boros Beata

234

2.

Strawińska Dorota

224

3.

Wojtalczyk Katarzyna

212

4.

Dziubecka Danuta

210

5.

Danielik Agnieszka

204

6.

Dębiec Monika

197

7.

Drechna Agnieszka

192

8.

Wiskowska Monika

182

 

 

 

Klasyfikacja generalna po 7 turniejach:

Mężczyźni:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Punkty

1.

Zbroszczyk Sylwester

835

2.

Dziubecki Tomasz

815

3.

Wojciechowski Tomasz

740

4.

Chrząszcz Jarosław

705

5.

Wojtalczyk Artur

700

6.

Wiskowski Sebastian

665

7.

Korek Bogusław

630

8.

Plich Leszek

625

9.

Zbroszczyk Arkadiusz

605

10.

Wojciechowski Krzysztof

595

11.

Gliszczyński Tomasz

575

12.

Sobierski Mieczysław

550

13.

Arkuszyński Piotr

515

14.

Wągrodzki Grzegorz

480

15.

Mordaka Jarosław

455

16.

Głogowski Jakub

435

17.

Piotrowski Tomasz

420

18.

Nowak Zenon

410

19.

Lasota Jacek

400

20.

Zbroszczyk Sławomir

385

21.

Piotrowski Henryk

375

22.

Chojecki Sławomir

365

23.

Ciesielski Paweł

360

24.

Dębowski Klaudiusz

355

25.

Kucharczyk Andrzej

300

26.

Józwik Stanisław

300

27.

Strzelecki Zbigniew

255

28.

Diduch Piotr

240

29.

Słowiński Maciej

240

30.

Janik Krzysztof

155

31.

Turoboś Karol

150

32.

Drechna Robert

140

33.

Dębiec Marcin

135

34.

Grabowski Jacek

100

35.

Kumek Tomasz

80

36.

Krężelewski Bartek

60

37.

Wiskowski Rafał

40

38.

Dębiecki Łukasz

40

39.

Maciejewski Stefan

25

40.

Dębowski Wiktor

10

41.

Dziubecki Damian

10

42.

Pązik Damian

5

43.

Ciszewski Jacek

5

44.

Józwik Izydor

5

45.

Pietrzak Jacek

5

46.

Głogowski Sebastian

5

47.

Walczak Adam

5

 

 

 

Klasyfikacja generalna kobiet po 7 turniejach:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Punkty

1.

Strawińska Dorota

1020

2.

Boros Beata

1010

3.

Dziubecka Danuta

935

4.

Dębiec Monika

870

5.

Wojtalczyk Katarzyna

865

6.

Danielik Agnieszka

755

7.

Drechna Agnieszka

720

8.

Wiskowska Monika

335

 

 

Klasyfikacja o Puchar Parkiet-Dom:

1)   Zbroszczyk Sylwester      – 1710 p.
2)   Dziubecki Tomasz         – 1694
3)   Wojciechowski Tomasz    – 1668
4)   Wojtalczyk Artur          – 1651
5)   Chrząszcz Jarosław        – 1651
6)   Wiskowski Sebastian      – 1644
7)   Strawińska Dorota         – 1626
8)   Boros Beata              – 1618
9)   Wojciechowski Krzysztof  – 1616
10) Sobierski Mieczysław      – 1614

 Puchar Andrzeja Kucharczyka:
 Zbroszczyk Sylwester – 268 p.

Relacje z imprez i wyniki można przeczytać na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji: www.osir.tomaszow.pl