Wyniki konkursu TALENTY ROKU

626
Do konkursu udział zgłosiło 7 instytucji, wśród nich:

  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Świetlica „Krasnoludek”
  • Szkoła Podstawowa Nr 12
  • Szkoła Podstawowa Nr 13
  • Szkoła Podstawowa Nr 14
  • Zespół Szkół Nr 4
  • Gimnazjum Nr 3
  • Miejski Ośrodek Kultury
Łącznie w przeglądzie  udział  wzięło 64 uczestników.

Jury w składzie:

  • Justyna Łomża – Miejska Biblioteka Publiczna Tomaszowie Mazowieckim
  • Anna Grabowska – Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta
  • Natalia Mucha – Młodzieżowy Zespół Konsultacyjny
  • Łukasz Boroński – muzyk

oceniło 27 prezentacji w tym 13 w kategorii  Talenty Roku i 14 w kategorii Mini Playback Show.

W kategorii Talenty Roku przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

„Grand Prix”- Maciej Jarosz, Rafał Heleniak, Tomasz Balcerek, Mariusz Lis, Świetlica Integracyjno-środowiskowa PRZYJACIELE

I miejsce     Katarzyna Słoneczna, ZS 4
        Szymon Kuc, Szymon Zysiak, SP 13

II miejsce      Klaudia Płóciennik, MOK
        Aleksandra Owsianka, Eliza Karzewnik, SP 13

III miejsce      Inga Szulc, SP 13
        Agnieszka Dąbrowska, SP 14

Wyróżnienia:

  • Elwira Mazurkiewicz, MOK
  • Wiktoria Kondejewska, MOK
  • Justyna Stolińska, MOK
  • Paulina Arkuszyńska, SP 13
  • Ola Andrzejczyk, Agnieszka i Anna Kowalska, Kinga Dębiec, SP 12

W kategorii Mini Playback Show przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

„Grand Prix” – zespół z gimnazjum nr 3: Aleksandra Staszewska, Aleksandra Tomasik, Klaudia Wagenkneht, Karolina Sowińska, Adrianna Wąs, Karolina Stępniewska, Kinga Majewska, Aleksandra Michalik, Patrycja Wójciak, Inessa Lenarczyk
                   
I miejsce –     Ewa Machowczyk, SP 12
            Antonina Kryszewska, Natalia Szafenberg, Natalia Klimek, ZS 4
            Patrycja Wiktorowicz, Daria Skrobek, Kinga Męcina, Angelika Ajdukiewicz, Diana Dul, ZS 4

II miejsce –     Angelika Kierner, Natalia Kiełbasa, MOK
           Kinga Klimek, Ola  Wenecka, Damian Pieczyński, SP 13
           Wiktoria Kondejewska, MOK

III miejsce –    Mateusz Charlikowski, SP 14

         Music Dance Girl: Kinga i Ola Franczak, Weronika Łaska, Kamila Bieniek, TPD Świetlica KRASNOLUDEK
 
Wyróżnienia:

  • Cukiereczki: Natalia i Sandra Grochulska, Dominika  Stanisławska, Wiktoria Balasińska, TPD Świetlica KRASNOLUDEK
  • Filipinki: Justyna i Klaudia Borkowska, Kinga Żyłka, TPD Świetlica KRASNOLUDEK
  • Wiktoria Kiełbasa, MOK
  • Kinga Jabrzyk, SP 13
  • Sylwia Pecyna, Daria Świnoga, Katarzyna Skoneczna, Patrycja Życka, ZS 4    

Konkurs Talenty Roku zrealizowany został przy udziale środków:

  • Miejskiego Ośrodka Kultury, Gminy Miasta Tomaszowów Mazowiecki. Słodki poczęstunek ufundowała firma Chipita SA. Salę na konkurs udostępniła Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim.

Wszystkim wyżej wymienionym organizatorzy składają serdeczne podziękowania.