XVII MIEJSKI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

599
Do turnieju zgłosiło się 14 zespołów. Rozgrywki przeprowadzono systemem brazylijskim, czyli z turnieju eliminowała dopiero druga porażka. Ogółem rozegrano 30 pojedynków. Sety rozgrywano do 15 punktów.

Zwycięzcami turnieju została para Maciej Smoła i Krzysztof Pigłowski, która w finale pokonała 2:1 (9,-11,13) parę Bartłomiej Rebzda, Kacper Turoboś. III miejsce wywalczyli Łukasz Tejchman, Łukasz Gawarzyński. Ze względu na niedyspozycję jednego z graczy mecz o III nie został rozegrany i IV miejsce przypadło Piotrowi Adamskiemu i Arturowi Wilanowskiemu. Zwycięzcy pokonali kolejno pary: Młynarczyk, Dula 2:0 (3,6), Gałka, Dębiec 2:0 (6,10), Jedliński, Turowski 2:0 (12,6), Adamski, Wilanowski 2:0 (12,8).

Puchary i nagrody najlepszym wręczał Zastępca Komendanta  Straży Miejskiej Krzysztof Kukliński, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Bogdan Smolarek i Prezes Zarządu Miejskiego TKKF Sławomir Krężelewski.

Organizatorami turnieju był Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współorganizacji Wydziału Rozwoju Strategii i Promocji Miasta Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz.