Portret Maturzysty

724
Inicjatorem i pomysłodawcą całej akcji była Pani Kamila Przypis – specjalista ds. marketingu tomaszowskiego Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” Ogólnopolskiej Sieci Szkół Policealnych.  „Portret Maturzysty” polegał na zebraniu tomaszowskich maturzystów i wykonaniu im wspólnego zdjęcia z „lotu ptaka”.

W akcji odliczyli się maturzyści z :

  • II-ego  Liceum Ogólnokształcącego
  • III-ego Liceum Ogólnokształcącego
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Chcieliśmy zrobić prezent maturzystom. Za chwilę, stojąc u progu dorosłości, będą przecież zdawać najważniejszy w swoim życiu egzamin – Egzamin Dojrzałości, który będzie miał wpływ na ich dalsze losy – to od niego będzie zależeć czy podejmą wymarzoną naukę i znajdą dobrą pracę.

Wobec tego chcieliśmy być z nimi w tych wyjątkowych chwilach i dać im wspaniałą pamiątkę. Z pewnością za kilka lat będą patrzeć z sentymentem na zdjęcie i wspominać lata szkolne oraz maturę. Oczywiście każdy uczestnik Portretu Maturzysty otrzyma od nas pamiątkowe zdjęcie.

Podczas wykonywania zdjęcia  maturzyści,  mogli zapoznać się z ofertą w punktach informacyjnych, zachęcających tych młodych ludzi do służby w Narodowych Siłach Rezerwowych oraz do nauki w naszej Szkole Policealnej  „ŻAK”. W zorganizowaniu akcji pomógł Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, Komendant PSP, kierownik pogotowia TCZ, oraz komendant KPP.

Mamy nadzieję, że „Portret maturzysty” już na stałe wpisze się w kalendarz imprez Tomaszowa Maz.

Natomiast maturzystom pozostaje tylko życzyć połamania piór na egzaminie.