Lato z Radiem zawita do Tomaszowa

700

Podczas koncertów w Tomaszowie Mazowieckim (30 czerwca – Błonia przy torze łyżwiarskim, przy ul. Strzeleckiej) oraz Wieluniu (1 lipca – teren rekreacyjny przy ul. Sadowej) zagrają Wanda i Banda oraz Ania Wyszkoni. Gwiazdą wieczoru w Tomaszowie będzie grupa De Mono, a w Wieluniu Andrzej Piaseczny. Koncerty poprowadzą – jak zwykle z werwą i humorem – Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Wstęp na imprezy jest bezpłatny.

Andrzej Krzywy z De Mono wspomina: wszystkie koncerty „Lata z Radiem”, w których braliśmy udział, zapisały się w naszej pamięci jako wspaniałe, pełne radości i słońca muzyczne wydarzenia. Dlatego też nie możemy się doczekać naszego pierwszego w tym roku występu na trasie, tym razem dla tomaszowskiej publiczności. Artysta obiecuje, że grupa da z siebie wszystko i liczy, iż najbliższe koncerty pobiją zeszłotygodniowe rekordy popularności (Uniejów – 20 tys. i Radom – 25 tys. osób) i zgromadzą jeszcze więcej miłośników „Lata  z Radiem” i dobrej muzyki.

Przez cały tydzień w audycji „Lato z Radiem” pojawiają się kolejne fragmenty wywiadu, jaki przeprowadziła z De Mono Nina Karczmarewicz. Codziennie w wakacyjnej oprawie muzycznej, w krótkich odcinakach prezentowane są nieznane fakty z życia zespołu. Na antenie Programu 1 już od piątkowego „Popołudnia z Jedynką” będzie można również śledzić przygotowania do koncertów w Tomaszowie i Wieluniu.