Tomaszów Mazowiecki będzie świętować Jubileusz 20-lecia Cyrku Korona

612

Na scenie będzie można zobaczyć m.in: gwiazdy popularnego TV-Show "Mam Talent" oraz laureatów prestiżowych festiwali sztuki cyrkowej znanych z aren Monte Carlo, Massy, Budapesztu i Liege. O dobry humor widzów zadba hiszpański ekscentryczny clown – Tito Medina i jego przyjaciel Eduardo.

 

Główną atrakcją sensacyjnego programu jest pokaz jedynych w Europie

BIAŁYCH LWÓW!

 

W spektaklu będzie można zobaczyć również ponad 60 zwierząt z różnych zakątków świata. Wystąpią: dromadery, wielbłądy, zebry, lamy, konie, kuce, małpki, oraz zwierzęta z cyrkowej farmy z ważącym półtorej tony bykiem Fernando na czele.

 

Takiego show jeszcze w Polsce nie było! – Nie możesz tego przegapić!

 

 

KILKA SŁÓW O CYRKU KORONA

 

Cyrk Korona, to największy i najpopularniejszy cyrk w naszym kraju.

 

Od 1993 roku prezentuje międzynarodowe spektakle, które nie tylko bawią, ale także skłaniają do reflekcji, oraz sprawiają, że widz przenosi się w zupełnie inny świat. Przez 20 lat istnienia cyrku, spektakle obejrzało ponad 10 milionów entuzjastów sztuki cyrkowej, a na arenie zaprezentowano ponad 250 artystów, z 40 krajów.

 

Cyrk Korona jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA).

 

Dyrektor mgr Lidia Król-Pinder jest prezesem oddziału (ECA) w Polsce, natomiast Thomas Pinder zasiada w komisji zajmującej się regulacjami prawnymi dotyczącymi sposobu przewozu i standaryzacji wanunków bytowych zwierząt cyrkowych. Honorowym Prezydentem Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA) jest Księżna Monako,  Stefania Grimaldi.

 

Odwiedź Cyrk Korona na Facebook'u i dowiedz się więcej:

 

http://facebook.com/circuskorona

 

 

Zapraszamy na występ Cyrku Korona do Tomaszowa Mazowieckiego!

 

Miejsce: ul. Strzelecka

 

Data występu: 20.10.2012 – sobota, godz. 16:00

 

Kup bilety przez internet, w promocyjnych cenach na www.cyrk-korona.com.pl

 

 

 

KONKURS! Odpowiedz na pytanie: Jaka muzyczna gwiazda wjechała 7 października na słoniu podczas gali III Festiwalu Talentów, którego organizatorem jest Cyrk Korona?

 

Do wygrania są cztery 2- osobowe zaproszenia na spektakl.

 

Zwycięzcami konkursu zostaną cztery pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź na nasz adres e-mail: redakcja@tomaszow.pl