Perły Ceramiki UE – szczęśliwa trzynastka dla Grupy Paradyż

497
Konkurs ma na celu promowanie płytek ceramicznych wyróżniających się wzornictwem i parametrami technicznymi.

12 pereł dla produktów
W tegorocznej edycji konkursu Grupa Paradyż otrzymała nagrody w kategorii Perły Ceramiki UE 2013 w klasie standard za kolekcje: Midian, Tamoe i Doblo. Jury i redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”  docenili w klasie premium kolekcje: Rino, Zonda / Zon by My Way, Agat by My Way, Hasel oraz dekoracje szklane Murano by My Way. Kolekcjom Doblo, Hasel i Tamoe przyznano również Perły Ceramiki Dystrybutorów. Natomiast dzięki głosom architektów i projektantów wnętrz Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor otrzymała kolekcja Agat by My Way.

9. Wielka Perła z Diamentami

Już po raz 9. Grupa Paradyż – jako producent z największą liczbą nagród i nominacji – została uhonorowana Wielką Perłą Ceramiki UE z Diamentami. Podczas 10. edycji konkursu, to wyjątkowe wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż, Łukasz Kardas. Cieszy mnie, że nasza misja „Inspirują nas Twoje marzenia” ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak liczne nagrody pokazują, że wspólna praca w Grupie Paradyż, która ma na celu dostarczać na rynek najlepsze pod każdym względem produkty i usługi, przynosi zamierzone efekty. Obiecujemy, że kolekcje, które
w tym roku dołączą do portfolio Grupy Paradyż będą na równie wysokim poziomie, ponieważ naszą pasją jest kreowanie nowych trendów i spełnianie marzeń Klientów o pięknych wnętrzach – powiedział Kardas.