Joanna Skrzydlewska nagrodzi najlepszego piłkarza Widzewa,

578
Łodzianie będą walczyć  o zwycięstwo, ale także o miano „Piłkarza meczu” i nagrody: zegarek z limitowanej serii Ligi Mistrzów oraz pamiątkową statuetkę, które funduje Joanna Skrzydlewska.
– Drużyna została wzmocniona, gra przed własną publicznością, więc liczę nie tylko na ciekawe spotkanie, ale na to, że będziemy mieli kłopot by wybraćtego najlepszego z najlepszych w widzewskiej jedenastce – mówi Joanna Skrzydlewska.
Nagroda „Piłkarz meczu” jest przyznawana już kolejny sezon, po meczach rozgrywanych przez Widzew na stadionie w Łodzi, a jej pomysłodawcą i fundatorem jest Joanna Skrzydlewska. Najlepszego piłkarza wybiera Joanna Skrzydlewska, Andrzej Woźniak, trener bramkarzy w Widzewie oraz przedstawiciel Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy Widzewa im. Ludwika Sobolewskiego.
 
Portal www.tomaszow.pl ma nadzieję, że począwszy od meczy z gliwickim Piastem piłkarze łódzkiego Widzewa udowodnią, że miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej im się należy, i zrobią wszystko, aby kibice czerwono – biało – czerwonych po każdym kolejnym spotkaniu mogli unieść dłonie do góry i cieszyć się, iż klub z alei Piłsudskiego pomimo słabej jesieni podniósł się i uratował dla Łodzi ekstraklasę.