”Piękna i zdrowa” w Focus Mall Piotrków Trybunalski

457
Punkty specjalistyczne rozstawione będą w części reprezentacyjnej galerii obok fontanny. Badania i konsultacje są bezpłatne.
 
Najważniejszym celem imprezy jest umożliwienie mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego i okolic spotkania się w jednym miejscu ze specjalistami profilaktyki zdrowia. Będzie można wykonać: EKG, pomiar ciśnienia krwi i cholesterolu, testy słuchu, poznać współczynnik BMI. Przewidziane są konsultacje z kardiologiem, które umożliwią sprawdzenie, czy nie jest się narażonym na chorobę niedokrwienną serca. Dietetyk będzie udzielał porad na temat prawidłowego żywienia – jest to jedna z najskuteczniejszych metod zapobiegania nadciśnieniu i otyłości.
 
Dodatkowo będzie można także wykonać analizę składu ciała. Pozwoli ona ustalić procentową zawartości: tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w organizmie, a także wagę minerałów zawartych w kościach oraz tempo przemiany materii. Dzięki temu będzie można poznać wiek metaboliczny organizmu, czyli ustalić w jakiej znajduje się kondycji.
 
W akcję "Piękna i zdrowa" włączyli się najemcy piotrkowskiego Focus Mall. Salon optyczny Vision Express zaprasza na komputerowe badanie wzroku. Specjaliści z perfumerii Douglas będą udzielali porad na temat pielęgnacji skóry, zaś na stoisku Pease Cosmetics będzie można wykonać bezpłatny makijaż zgodny z najnowszymi trendami mody. Sklep Martes Sport urządzi wystawę sprzętu sportowego i rekreacyjnego (np. rolki, kijki do nordic walkingu, maty do jogi, piłki, buty do biegania). Na manekinach zaprezentowane zostaną kolekcje sportowe marek: 4F, Puma, Active Sport oraz KappAhl. W salonie Empik przygotowana zostanie ekspozycja książek i poradników poświęconych dbaniu o zdrowie i urodę. Tego dnia propagowane będą odpowiednie nawyki żywieniowe. Na specjalnym stanowisku, w centralnej części galerii, Tesco zaprezentuje zdrową żywność, którą ma w ofercie. Restauracja Rajskie Jadło przygotuje specjalne zestawy posiłków smacznych i zdrowych, zaś pizzeria Solo Pizza zaprasza na sałatki, na które będzie udzielała 10% rabatu.
 

 
"PIĘKNA I ZDROWA"
 
FOCUS MALL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
sobota 8 MARCA, godz. 1200 – 1900