Kronika policyjna

226
 Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku drogowego.

13 marca o godzinie 7:00, w Budziszewicach na skrzyżowaniu Brzezińskiej  Paska, doszło do wypadku drogowego, jak wynika ze wstępnych ustaleń, 55-letni kierujący vw polo jadąc drogą podporządkowaną nie ustąpił perwszeństwa przejazdu 79-letniemu rowerzyście, kierujący jednośladem
z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

14 marca o godzinie 1:20, na S8, na wysokości zjazdu w okolicy "Niebrowa" doszło do zderzenia pojazdów, kierujący scanią 31-letni mieszkaniec Pogorzyna, prawdopodobnie zasnął i najechał na poprzedzającego go renault, którym kierował 53-letni mieszkaniec Grójca, na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało, skończyło się na 400 złotowym mandacie i pogniecionej karoserii.

Kradł energię. 13 marca o godzinie 17:30, na Spalskiej policjanci razem z pracownikami PGE, ujawnili kradzież energii elektrycznej. 37-letni mieszkaniec Tomaszowa, z pominięciem licznika podłączył przewód z którego dokonywał poboru prądu m.in. do telewizora, grzejnika elektrycznego, oświetlenia.Trwają ustalenia od jakiego czasu i na jaką wartość podejrzewany kradł prąd.

6 marca na Grunwaldzkiej około godziny 17:00, została odnaleziona gitara elektryczna. Osoba, która utraciła wspomniany przedmiot proszona jest o kontakt z dzielnicowym asp. W.Szymańskim, tel 0 44 726 10 21