Otwarcie nowej strzelnicy w Tomaszowie

1637

Strzelnica posiada cztery stanowiska do "pneumatyków" oraz trzy stanowiska przeznaczone do strzelań z ASG (docelowo jedno stanowisko do rzucania nożami i szurikenami). Obecni w trakcie słodkiego poczęstunku po zwiedzeniu obiektu zapoznali się z historią powstania i etapami budowy strzelnicy. Po tradycyjnym toaście szampanem (bezalkoholowym) obecni sprawdzali swoje umiejętności strzeleckie na stanowiskach, próbując swoich sił w konkurencji karabinka pneumatycznego (KP) i pistoletu pneumatycznego (PN). Na spotkaniu obecny był przedstawiciel tomaszowskiej gazety lokalnej.

 

Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta p. Leszek Tomczyk,  dyrektor Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Maz. p. Mirosława Tomczyk, przewodniczący Wspólnoty Mieszkaniowej p. Józef Strycharczyk, p. Wiesław Muliński, p. Stanisław Koszel, p. Ryszard Nowak, p. Arkadiusz Więckiewicz, Kamil Kwapisz, p. Mieczysław Kwapisz. Niestety ze względu na sprawy służbowe nie mogli być obecni: p. Grzegorz Zań – v-ce Prezydent Tomaszowa Maz., p. Jan Nowakowski – Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Tomaszowie Maz., p. Paweł Kwapisz – Prezes Koła  Strzeleckiego "Snajper" przy LTO, p. Krzysztof Górecki i p. Grzegorz Staruch.

 

W związku z otwarciem strzelnicy przypominamy także o turnieju, który odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2014 r. w godz. 10:00 do 15:00 przy ulicy Żwirki i Wigury 6. Turniej objęli swoim patronatem Prezydent Tomaszowa Maz. p. Rafał Zagozdon i Komendant Straży Miejskiej w Tomaszowie p. Piotr Remisz. Informacje o Lidze Technik Obronnych oraz szczegóły dotyczące turnieju można uzyskać na oficjalnej stronie pod adresem: www.lto.com.pl