„Układ ratalny i odroczenie terminu płatności składek – krok po kroku do ulgi w spłacie należności z tytułu składek ZUS”

598
 
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, w trakcie którego będzie można dowiedzieć się o możliwościach uzyskania ulgi w spłacie należności z tytułu składek (odroczenie terminu płatności składek, rozłożenie na raty należności z tytułu składek).
 
Kto może ubiegać się o udzielenie ulgi w spłacie należności składkowych? Na czym polega rozłożenie należności na raty? Na czym polega odroczenie terminu płatności składek?  Jakie należności podlegają rozłożeniu na raty, a jakie odroczeniu? Jakie warunki muszą być spełnione do rozpatrzenia wniosku o rozłożenie należności na raty, odroczenie terminu płatności? Jakie są obowiązki płatnika? – to tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi udzieli specjalista  ZUS.
 
Szkolenie odbędzie się w środę, 30 kwietnia 2014 roku, o godzinie 10:30, w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, budynek A, piętro III, sala konferencyjna.
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu: (44) 726 36 00 wew. 518, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:00.
 
Zapraszamy. Warto wiedzieć więcej.
/rz. p./