Made Of Hate – Out Of Hate

485
 
Dostępna jest w dobrych sklepach muzycznych zarówno w formie fizycznej jak i cyfrowej.
 
Jak mówi gitarzysta zespołu Mike Kostrzyński – „Out Of Hate” to wypadkowa naszych dotychczasowych doświadczeń. Wielokrotnie podchodziliśmy i poprawialiśmy wiele z kompozycji, tak by płyta brzmiała dynamicznie oraz przebojowo. O czym mam nadzieje, wkrótce nie będzie potrzeba nikogo przekonywać.”

Made Of Hate rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku na podwalinie zespołu Archeon.  W 2008 roku zespół wydał swój debiutancki album „Bullet In Your Head” (AFM Records). Wydawnictwo zostało bardzo przychylnie odebrane na całym świecie, a Made Of Hate zyskało zainteresowanie wielu ważnych dziennikarzy i artystów metalowych. Największym sukcesem było niezwykle żywe zainteresowanie ze strony BBC I Bruce Dickinsona z Iron Maiden, które zaowocowało  zaproszeniem na miejsce bezpośredniego supportu  przed Iron Maiden w czasie ich koncertu na Stadionie Gwardii w Warszawie dla niemal 30 000 fanów!

 
W 2010 Made Of Hate wydało swój drugi album zatytułowany “Pathogen” (AFM Records). Po raz kolejny zespół zyskał zainteresowanie mediów, a także ponownie lidera Iron Miaden. Tym razem zaowocowało to zaproszeniem do udziału w koncercie w ramach Snisphere Festival w 2010, który odbył się na Lotnisku na warszawskim Bemowie. W międzyczasie zespół zagrał wiele koncertów w Polsce, zaproszono do współpracy również nową basistkę Marlenę Rutkowską, będącą ewenementem na polskim rynku muzyki metalowej. W 2013 roku zespół rozpoczął nagrania trzeciego albumu. „Out Of Hate”, finalny efekt nakładem Fonografiki znajduje się na półkach sklepowych od 26.04.2014.