Wydawnictwo Black Publishing prezentuje Miłość w Burzanach Katarzyny Archimowicz

491
Burzany są dla Grety prawdziwym azylem. Stąd pochodzi, to właśnie na urokliwym Polesiu chciałaby kiedyś zapuścić korzenie. Podczas wizyty w rodzinnych stronach Greta dowiaduje się, że jej mąż podjął za jej plecami ważne życiowe decyzje. Jest rozczarowana, a do jej serca wkrada się żal. Czy Grzegorz rzeczywiście jest tym jedynym? Czy potrafi zadbać o szczęście Grety? Wątpliwości przybierają na sile, kiedy w okolicy pojawia się intrygujący mężczyzna. Tajemniczy przybysz kupuje podupadły dworek i burzy tym samym spokój okolicznych mieszkańców. Kim jest? I czy można mu ufać?
Piękna, mądra i ciepła książka! O tym, że bariera, która nie pozwala kochać właściwej osoby pęka czasem bardzo powoli. Przeczytajcie historię Grety! Bo przydarzyło się jej coś niezwykłego. Może jej doświadczenie okaże się bliskie waszemu sercu?
Marta Żmuda Trzebiatowska

Katarzyna Archimowicz mieszka w Chełmie, ukończyła matematykę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, jest nauczycielką w szkole podstawowej i gimnazjum oraz doradcą zawodowym. W wolnych chwilach zajmuje się haftem wielkoformatowym, a w międzyczasie czyta (najchętniej reportaże i powieści historyczno-obyczajowe). Marzy o podróży do Petersburga i na Syberię. Miłość w Burzanach to jej pierwsza powieść.
Black Publishing to oficyna publikująca literaturę komercyjną najwyższej próby. Naszych czytelników lojalnie uprzedzamy: biorąc do ręki Blackowe książki, ryzykujecie, że kompletnie się zatracicie. Zapomnicie o wyprowadzeniu psa i podlaniu kwiatków, o nakarmieniu rybek, wywiadówce i zapłaceniu rachunków. Grozi Wam śmiertelne zaczytanie się!Skąd ta pewność? Stąd, że wydajemy tylko te książki, od których sami nie mogliśmy się oderwać. W Black Publishing proponujemy zarówno prozę, jak i literaturę faktu, polskich i zagranicznych autorów. Szukamy i wybieramy tytuły, które za granicą odniosły sukces wśród czytelniczek i czytelników, i na dodatek spodobały się krytykom. W Blackowych fabularnych seriach znajdą się powieści obyczajowe, sagi i historie o miłości, a w literaturze faktu proponujemy m.in. tematykę szpiegowską oraz opowieści kobiet, które, mimo dramatycznych życiowych okoliczności, stawiły czoła losowi. Życzymy wciągającej lektury!

Black Publishing to marka wydawnicza firmy: Wydawnictwa Czarne.