SIATKÓWKA PLAŻOWA

383

Rozgrywki przeprowadzono systemem brazylijskim, czyli z turnieju eliminowała dopiero druga porażka. Mimo nieciekawej pogody rozegrane zostały 22 pojedynki po których wyłoniono najlepszą czwórkę zawodów.

Zwycięzcami turnieju została para Rafał Hendzelewski i Bartłomiej Rebzda, która w finale pokonała  parę Piotr Anteczek, Michał Żądło 2:1 (6:15, 15:12, 15:8). III miejsce wywalczyli Przemysław Toma, Krzysztof Pigłowski pokonując parę Kacper Turoboś, Maciej Ignatowski 2:0 (15:8, 15:13). Zwycięzcy pokonali kolejno pry: Chachuła-Romaldowski 2:0, Anteczek-Żądło 2:1, Turoboś-Ignatowski 2:1.

Puchary i nagrody najlepszym wręczał  Komendant  Straży Miejskiej Piotr Remisz, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Bogdan Smolarek, Szef Finansowy ZM TKKF Krzysztof Wojtalczyk oraz Prezes Zarządu Miejskiego TKKF Sławomir Krężelewski.

Organizatorami turnieju był Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy Wydziału Kultury Sportu i Rekreacji oraz Wydziału Rozwoju Strategii i Zarządzania Projektami Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz.