Turniej Patrol Roku 2014 rozstrzygnięty.

316
 O zwycięstwo walczyło 25 par patrolowych reprezentujących komendy miejskie i powiatowe policji województwa łódzkiego oraz OPP w Łodzi.
Pierwszy dzień eliminacji rozpoczęto od sprawdzenia wiedzy zawodowej. Kolejną konkurencją było przeprowadzenie interwencji policyjnych polegającą na praktycznym wykorzystaniu wiedzy i umiejętności policjantów w symulowanych sytuacjach.

Trzecią konkurencją drugiego dnia zawodów było strzelanie, następnie testowano umiejętności policjantów w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W kolejnym etapie zawodów policjanci zostali sprawdzeni w stosowaniu technik obezwładniania osób. Ostatnią konkurencją było pokonanie policyjnego toru przeszkód. Patrol musiał pokonać tor przeszkód w jak najkrótszym czasie. Policjanci biegli z wyposażeniem i uzbrojeniem jak do służby patrolowej.

 
Policjanci post. Łukasz Pakuła, pełniący służbę w Komisariacie Policji w Rokicinach oraz post. Paweł Frelich z tomaszowskiego Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Wydz. Prewencji reprezentowali Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie i wywalczyli czwarte miejsce. Obaj policjanci są w służbie od stycznia 2013. Łukaszowi i Pawłowi gratulacje złożyli Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Gabriel Olejnik wraz z Zastępcą mł. Insp. Wojciechem Tatarem oraz bezpośrednimi przełożonymi policjantów. Policjantom życzymy dalszych sukcesów.