Kronika policyjna

107
Tego samego dnia o godzinie 12:35 w Zubkach Dużych 21letni mieszkaniec gminy Czerniewice kierując motocyklem yamaha, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się doznając ogólnych obrażeń ciała. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto miał w organizmie ponad 2 promile.

18 lipca kilka minut po północy na ulicy Smugowej wywiadowcy zaważyli "podejrzanie" zachowującego się kierującego fiatem 126p. , wewnątrz znajdowały się trzy osoby. Kierującemu 19-latkowi alkotest wykazał 0,00 pomila, jednak z uwagi na jego zachowanie policjanci zadecydowali o pobraniu od niego krwi na zawartość narkotyków. U 18-letniego pasażera funkcjonariusze ujawnili szklaną fifkę nabitą suszem roślinnym, drugi pasażer 29-latek posiadał przy sobie prawie 0, 2 grama dilerki z suszem roślinnym. W aucie którym się poruszali ujawniono 0,5 grama suszu roślinnego. Tego samego dnia o godzinie 3:00 w Smardzewicach, również wywiadowcy zatrzymali do kontroli kierującego peugeotem, w aucie przebywało trzech mężczyzn w wieku 26,21 i 19 lat, policjanci przeszukali pojazd ujawniając 0,7 grama marihuany. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

19 lipca o godzinie 14:05, na ulicy Zamenhofa zaistniał pożar mieszkania usytuowanego na parterze wielorodzinnego budynku, w wyniku którego 73-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, Dwie osoby, mieszkające na 4 pietrze z objawami zatrucia tlenkiem węgla zostały hospitalizowane.. Pożar zagrażał życiu i zdrowiu wielu osób. Prawdopodobna przyczyna
pożaru to zaprószenie ognia. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej tragedii.