Sklep internetowy Grupy Paradyż

551
Cały projekt oparty został na innowacyjnych rozwiązaniach, które gwarantują kompleksową obsługę – od zainspirowania, aż po realizację zamówienia.

Wyszukiwarka produktów pozwala na szybkie odnalezienie konkretnych pozycji według określonych kryteriów i wybór najkorzystniejszego rozwiązania aranżacyjnego. Zaawansowany kalkulator płytek jest niezastąpioną pomocą we wstępnym obliczeniu ilości potrzebnych do wykończenia wnętrza materiałów w określonej przez klienta cenie. Kompleksowy dział porad to katalog pytań i eksperckich odpowiedzi m.in. na temat parametrów technologicznych płytek do konkretnego pomieszczenia, ich montażu oraz późniejszego użytkowania. Innowacją jest także usługa projektowania on-line, która pozwala na zdalne zaprojektowanie wybranego pomieszczenia przez wykwalifikowanego projektanta Grupy Paradyż, zgodnie z wytycznymi klienta.

Dzięki zaimplementowaniu tych oraz wielu innych nowoczesnych, a jednocześnie prostych w użytkowaniu narzędzi, serwis wyróżnia się niezwykle intuicyjną obsługą. Ponadto jest on także przejrzystym kompendium wiedzy na temat szerokiej oferty produktowej firmy.

Korzystanie z e-sklepu Grupy Paradyż pozwala na bezpieczny i pewny zakup towaru bezpośrednio od producenta. Po dokonaniu ostatecznego wyboru i wskazaniu jednej z wielu metod płatności, zamówienie zostanie przygotowane do odbioru przez kuriera w ciągu 3 dni. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość wniesienia asortymentu bezpośrednio do domu klienta. Co ważne, zakupione płytki objęte są 5-letnią gwarancją.

Internetowy sklep Grupy Paradyż to nie tylko możliwość prostego i szybkiego zakupu wybranych produktów, ale również źródło praktycznych informacji, które pozwalają przeprowadzić użytkownika serwisu przez pełen proces zakupowy.

 
Zapraszamy na sklep.paradyz.com oraz www.paradyz.com.