Trzy zwycięstwa koszykarek LIDERA.

807
Od początku mecz był zacięty. Lustępowały Wyniki w pierwszych kwartach 13 do 14 i 22 do 19 dla Orlika wskazują że Liderki nieznacznie ustępowały renomowanym przeciwniczkom. Czwartą kwartę wygrały Tomaszowianki ale tylko jednym punktem 21 do 20. W czwartej kwarcie półtorej minuty do końca meczu Orlik prowadził już 10 punktami. Zespół Lidera do walki w końcówce zerwały dwie zawodniczki Nina Bednarek rzucając 3 razy celnie za 3 punkty oraz Klaudia Trzonek zdobywając w dynamicznych akcjach podkoszowych 4 punkty z gry. Mecz zakończył się remisem 75. Zespoły rozegrały dogrywkę i w niej lepsze były Tomaszowianki zdobyły kolejne 9 punktów i wygrały mecz 84 do 75.
W poniedziałek w bieżącym tygodniu w hali O S i R w Tomaszowie Mazowieckim kadetki  Lidera podejmowały MKS Kutno Przeciwniczki  były bardzo wymagające  I kwarta zakończyła się 17 do 12 dla Tomaszowianek. Drugą kwartę po dobrej grze w obronie Liderki wygrały 15 do 9. Podopieczne Sławomira Żegoty w drugiej połowie kontrolowały grę i do końca meczu nie dały sobie odebrać zwycięstwa. Wygrały pojedynek 82 do 63.
W obu meczach punkty zdobyły : WRÓBEL Agnieszka 14, BEDNAREK Nina 41( 5 x 3), KOŁODZIEJSKA Aleksandra 24, STEFAŃCZYK Natalia 12, BRAJER Katarzyna 7, TRZONEK Klaudia 25, ORNAFA Adrianna 38, DĄBROWSKA Marlena 8. Grały Zwolińska Aleksandra, Kaczmarska Katarzyna Jaworska Kinga.

W ubiegłą środę  w hali O S i R w Tomaszowie zainaugurowały sezon i zagrały pierwszy swój mecz w lidze ŁZKosz w Łodzi młodziczki Lidera, które zmierzyły się z zespołem Księżak Łowicz. Zdeprymowane debiutem sportowym Tomaszowianki pierwszą kwartę wygrały minimalnie 5 punktami 13 do 8. Starsze i rosłem koszykarki z Łowicza były dużą przeszkodą dla Liderek wydawało się, że losy spotkania ważyć się będą do końca spotkania.
Nasze koszykarki rozegrały bardzo dobre pozostałe kwarty meczu wszystkie wygrywając wysoko ( 16 : 3, 29 : 7, 13 : 11) . Wygrały całe spotkanie 71 do 29.
Punkty dla Lidera zdobyły MARCZYK Aleksandra 8, OGŁUSZKA Olga 26, KAMOCKA Blanka 1, MAZUREK Natalia 12, TRZONEK Kinga 9, CŁAPA Karolina 1, MURAWSKA Maria 8, WÓJCIAK Zuzanna 6. Udział w meczy wzięły Sadowska Zuzanna, Wilanowska Olga, Hawryluk Weronika.
Wszystkie koszykarki z Tomaszowa do sezonu 2014/2015 przygotowywały się na obozie sportowym w Łacku.
Szkoleniowcem obu grup rozgrywkowych jest Sławomir Żegota.