Jacek Nawrocki poprowadzi Budowlanych Łódź

368
Od 25 listopada trenerem koordynatorem zostanie Jacek Nawrocki. Funkcję pierwszego trenera będzie pełnił Błażej Krzyształowicz. – Zdajemy sobie sprawę, że jest to nietypowa sytuacja, mając możliwość zatrudnienia tak wybitnego trenera, nie zastanawiałem się długo i jestem przekonany, że ta koncepcja się sprawdzi. Mam nadzieję, że zaczniemy marsz w górę tabeli – mówi Marcin Chudzik.

Wtorkowy trening odbędzie się w Atlas Arenie już pod okiem nowego trenera koordynatora, który będzie jednocześnie pełnił funkcję trenera reprezentacji Polski juniorów i przygotowywał ich do mistrzostw świata, które odbędą się w czerwcu 2015 roku.

Jacek Nawrocki przejmuje stery w zespole Budowlanych Łódź w ciężkim dla tych siatkarek momencie. Obecnie łodzianki z dziesięcioma punktami zajmują siódmą lokatę w Orlen Lidze – jest to dużo poniżej przedsezonowych oczekiwań. W ośmiu meczach zespół z Łodzi odniósł trzy zwycięstwa – wszystkie w pięciosetowych pojedynkach. Trzy z czterech poniesionych porażek łodzianki rozstrzygały również w tie-breakach, przy czym niedawno powalczyły z mistrzyniami Polski i urwały im punkt. W ostatniej kolejce Budowlanym udało się we Wrocławiu ugrać tylko seta.

Źródło: www.siatka.org