Galapagos Films poleca: DVD LEGO Ninjago Reaktywacja, część 1

341
Przygotuj się na potężne uderzenie… nowych odcinków LEGO® Ninjago!

Jeśli zdążyłeś zatęsknić za ulubionymi bohaterami ze świata LEGO, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że wkrótce znowu zobaczysz ich w akcji! Po światowym sukcesie serii LEGO Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu twórcy powracają z kolejnym sezonem niezwykłej opowieści o walecznych wojownikach Ninjago.
LEGO Ninjago: Reaktywacja to solidna dawka przygód, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, która zachwyci wszystkich miłośników duńskiego serialu.

LEGO NINJAGO: REAKTYWACJA, CZĘŚCI 1

Decydujące starcie z Mrocznym Władcą miało być ostatnią, epicką bitwą dobra ze złem. Zniszczone Ninjago City powstało z gruzów. Jego mieszkańcy na ruinach przeszłości zbudowali wspaniałą przyszłość opartą na najnowszych technologiach. Młodzi mistrzowie Spinjitzu – Kai, Jay, Cole i Zane – opuścili miasto i niechętnie usunęli się w cień, by objąć skromne stanowiska nauczycieli w Akademii mistrza Wu…
Jednak zło nigdy nie zasypia, a walka nigdy się nie kończy. Mroczny Władca powraca wraz z potężną armią Nindroidów, pół robotów, pół ninja. Uwięziony w cyfrowym świecie pan ciemności, potrzebuje złotych mocy Lloyda Garmadona, aby odzyskać cielesną postać i wreszcie przejąć panowanie nad Wszechświatem.
Znudzeni i żądni przygód wojownicy Ninjago jeszcze zatęsknią za spokojnym życiem…

Kto tym razem ocali świat Ninjago? Czy dobro znowu  zwycięży?
Weź udział w bitwie o Nowe Ninjago i obserwuj upadek Złotego Władcy w kolejnych odcinkach serii LEGO Ninjago: Reaktywacja!

ODCINKI – CZĘŚĆ 1

ODCINEK 1 – Spięcie
Uwięziony w cyfrowym świecie duch Mrocznego Władcy nieoczekiwanie zdobywa dostęp do sieci energetycznej miasta Ninjago i próbuje wykorzystać najnowocześniejszą technologię, aby zemścić się na Lloydzie i przejąć jego złote moce. Zaskoczeni atakiem Kai, Jay, Cole i Zane ponownie wcielają się w wojowników Ninjago. Z pomocą przychodzi im genialny wynalazca Cyrus Borg, który w ostatniej chwili ofiarowuje bohaterom nowe stroje i potężnetechnoostrza, ale nie wyjaśnia, na czym polega działanie zagadkowej broni. Tymczasem Sensei Wu zostaje schwytany i uwięziony przez armię Mrocznego Władcy, a Ninjago City pogrąża się w chaosie.
ODCINEK  2 – Droga milczącej pięści
Młodzi mistrzowie Spinjitzu szukają kryjówki, ścigani przez armię złowieszczych Nindroidów, a jednocześnie próbują zrozumieć sekret działania broni otrzymanej od Borga i uczą się „drogi milczącej pięści”, czyli sposobu na pokonanie przeciwnika bez walki. Mroczny Władca wnika w pamięć mistrza Wu, próbując wybadać, gdzie ukrywają się jego podopieczni, tymczasem Lloyd i Garmadon stawiają czoła groźnemu mechanicznemu smokowi.
ODCINEK 3 – Zanik mocy
Wojownikom Ninjago udaje się odciąć źródło zasilania miasta i powstrzymać wirus kontrolujący wszystkie maszyny, jednak zakapturzona postać pojawia się w siedzibie Borg Industries i kradnie twardy dysk, na którym znajduje się cyfrowa dusza Mrocznego Władcy. Tajemniczy przybysz wskrzesza pana ciemności i jego armię Nindroidów za pomocą elektrokobr, a Sensei Wu zostaje przemieniony w złego cyborga!

ODCINEK 4 – Klątwa Złotego Władcy
Nieustraszeni wojownicy Ninjago powracają do miasta w przekonaniu, że za kradzież twardego dysku odpowiadają Wężonowie. Schodzą do podziemi, by odszukać tajemniczego złodzieja, a z pomocą przychodzi im nieoczekiwany sojusznik, dawny wróg Skales. Lloyd i Sensei Garmadon przedzierają się przez Labirynt Hiroshiego, szukając schronienia przed Mrocznym Władcą, jednak zostają wyśledzeni i napadnięci przez cyborga Techno Wu i oddział Nindroidów.