Greta Vintage Store zaprasza

1385
Greta Vintage Store oferuje: pasy do pończoch własnej produkcji, od 6 do 14 żabkowych, największy w Polsce wybór pończoch – pończochy nylonowe współczesne i vintage, pończochy elastyczne, samonośne, odzież damską w stylu retro, pin up, rockabilly, burlesque, oraz niedostępne gdzie indziej dodatki pasmanteryjne i akcesoria do pończoch. Najlepszy sklep z pończochami!
 

  
Greta to mała polska firma szyjąca przede wszystkim sześcio – i ośmiożabkowe (a także 10+) pasy do pończoch. Chcemy szyć pasy, jakich nie ma nigdzie indziej – oryginalne, kolorowe, nawiązujące stylistyką do lat 30' – 60' tych ubiegłego wieku, kiedy kobiety były przede wszystkim kobiece, a strój i bielizna były ważnym elementem podkreślającym kobiecość i seksapil. Nasze projekty zainspirowane są stylem vintage, burlesque, pin-up, rockabilly.
W chwili obecnej prowadzimy sprzedaż tylko wyłącznie internetową, w naszym sklepie, oraz na portalach aukcyjnych Allegro.pl i Ebay.com, oraz realizujemy zamówienia dla sklepów.
Możliwe są indywidualne zamówienia na bazie aktualnie produkowanych modeli. Obecnie pasy szyte są w rozmiarówce od XS do XXL.
 
  

  
 
Od jakiegoś czasu projektujemy i szyjemy również spódnice damskie w stylu vintage, oraz rockabilly. Posiadamy również w sprzedaży bieliznę i niecodzienne elementy pasmanterii, niedostępne w innych polskich sklepach, jak np. metalowe żabki do pończoch.
Aktywnie promujemy styl pin up i vintage, chętnie bierzemy udział w projektach związanych z tą kulturą. Współpracujemy z foto- grafami, modelkami, blogerkami i innymi osobami, z którymi łączy nas miłość do takiej właśnie stylistyki.
 
 
 
 
Kontakt:

Telefon: 505 094 666

Czynne:

poniedziałek – piątek  9.00 – 17.00

sobota 10.00 – 14.00