DOZ Maraton Łódzki z PZU 2015, rekrutacja wolontariuszy otwarta.

400
Gwarantujemy świętną atmosferę, zdobycie ciekawych doświadczeń, możliwość poznania wielu niezwykłych ludzi oraz dobrą zabawę – mówi Mariusz Kotelnicki, koordynator wolontariatu DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU. – W zamian oczekujemy jedynie rzetelności, uczciwości i zaangażowania.

Zgłoszenia do wolontariatu przy DOZ Maratonie Łódzkim z PZU można dokonać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.lodzmaraton.pl/wolontariat.  Oferta udziału w wolontariacie DOZ Maraton Łódź jest skierowana do osób pełnoletnich – studentów, osób pracujących, emerytów. Organizatorzy dysponują również sporą liczbą ciekawych ofert prac dla młodzieży, która nie ukończyła jeszcze 18 roku życia.

Organizator oferuje wolontariuszom pracę w jednej w kilkunastu grup zadaniowych m.in. do pomocy w biurze zawodów, centrum prasowym, strefie startu i mety, zabezpieczeniu trasy.
Sponsorami tytularnymi łódzkiego maratonu są DOZ.pl oraz PZU. Sponsorem biegu na 10 km jest firma ALE, producent odżywek i suplementów diety dla sportowców. Do grona sponsorów imprezy dołączyły również inne uznane marki jak: Bakalland, Omegamed oraz Polpharma.

DOZ Maraton Łódzki z PZU odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl oraz www.facebook.com/lodzmaraton.