Turniej piłki siatkowej im. Józefa Zakrzewskiego o Puchar Klubu Sportowego Lechia

634
    Do 2010 r. organizowana jako Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej na sportowo-rekreacyjnie witany był Nowy Rok. Od 2011 r. impreza odbywa się dla uczczenia pamięci Józefa Zakrzewskiego. W ten sposób działacze TKKF chcą rok rocznie przypominać postać zasłużonego działacza społecznego, założyciela, pierwszego, wieloletniego oraz Honorowego Prezesa Zarządu Miejskiego TKKF w Tomaszowie Mazowieckim, który zmarł jesienią 2010 r. W tym roku imprezę dofinansowali i ufundowali główne trofeum sponsorzy wspierający działalność „Klubu Sportowego Lechia”(Klub Piłki Siatkowej), a nad imprezą objął patronat Starosta Tomaszowski Mirosław Kukliński.
     W rywalizacji uczestniczyć będzie 8 zespołów: Polskór, , Tom-Stone, Straż Pożarna Volleyball, Radkal, Avolley.pl., Palermo, Volley Żelazny, Mechanik. W turnieju przewidziano system gier grupowych. Rozstawione zostaną dwie najlepsze drużyny Mistrzostw Tomaszowa po pierwszej rundzie sezonu 2014/2015, którymi są Polskór i Tom-Stone. Rozgrywki toczyć się będą w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 przy ul. Św. Antoniego (Gastronomik). Rozpoczną się w sobotę o godz. 9.00. Tego dnia rozegrane zostaną wszystkie mecze eliminacyjne. Na niedzielę zaplanowane najważniejsze pojedynki. O godz. 10.00 rozegrane zostaną półfinały. O godz. 11.00 rozpocznie się mecz o trzecie miejsce, a wielki finał o godz. 12.00.
     Organizatorami turnieju są: Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji.
     Do organizacji zawodów włączyło się również Starostwo Powiatowe i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2. Impreza została dofinansowana przez Gminą Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Miejskie TKKF serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1 % podatku na działalność stowarzyszenia. Zgodnie z deklaracją pozyskane środki wykorzystywane będą na organizację imprez sportowo-rekreacyjnych.

 Zarząd uprzejmie prosi o wpłaty z rozliczenia za 2014 r. W zeznaniu rocznym należy podać numer KRS: 0000236933 oraz pełną nazwę stowarzyszenia: Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Tomaszów Mazowiecki