NIE/PAMIĘĆ. Teatr w Tomaszowie Mazowieckim

140
Na projekt składają się warsztaty teatralne prowadzone przez Justynę Biernat (warsztaty dramaturgiczne), Małgorzatę Jochan (warsztaty scenograficzno-kostiumograficzne) oraz Karinę Górę (warsztaty aktorskie). Równolegle pracujące grupy wspólnie przygotują spektakl inspirowany niepublikowanymi listami z tomaszowskiego getta. Warsztaty skierowane są do młodzieży, aczkolwiek zapraszamy do współpracy także osoby dorosłe oraz seniorów. Będą się one odbywały w terminie 1 – 31 lipca, szczegóły na stronie Ośrodka Kultury "Tkacz" oraz www.pasazepamieci.pl . Zachęcamy także do udziału w akcji społecznej "Tomaszowski Kirkut", w ramach której odbędą się prace ogrodniczo-porządkowe na tomaszowskim cmentarzu żydowskim w terminie 3-6 sierpnia 2015 roku.
 
 

 
 
Na zgłoszenia do udziału w warsztatach czekamy do 15 czerwca (mailowo: projekt@pasazepamieci.pl , telefonicznie 44724515192). Ilość miejsc jest ograniczona.
Projekt jest realizowany w ramach programu „Teatr 2015 – Promesa: 250-lecie teatru publicznego w Polsce. Edukacja teatralna i promocja teatru” i otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.