Budżet Obywatelski – prawie 300 osób wypełniło ankiety!

410
Ankietę można było wypełnić ręcznie, pobrać ze strony internetowej i przesłać e-mailem lub wypełnić elektroniczny formularz, który był dostępny na stronie www.cdsiw.tomaszow-maz.pl. Ankiety w wersji papierowej były dostępne w urzędzie miasta, oddziałach miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskim Ośrodku Kultury, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w Informacji Turystycznej.

Dzięki wypełnieniu ankiety tomaszowianie zdecydowali o minimalnej liczbie osób, które będą mogły złożyć projekt do TBO (10 osób), o minimalnym wieku osób, które będą mogły złożyć projekt (18 lat), o minimalnym wieku osób, które będą mogły głosować (18 lat) oraz o  sposobie głosowania (będzie się ono odbywać zarówno pisemnie – w różnych punktach miasta, jak i on-line).
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego za wyrażenie swoich opinii dot. zasad, jakie powinny obowiązywać podczas realizacji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Przed nami kolejny etap TBO. Już w czerwcu będzie możliwość składania konkretnych propozycji projektów do realizacji. I tu też liczymy na duże zainteresowanie mieszkańców. Szczegółowe procedury konsultacji TBO ukażą się już niebawem.