Prezydent rozmawiał z mieszkańcami Michałówka

543
Prezydent przedstawił ostatnie dokonania Urzędu Miasta w formie prezentacji oraz szeroko omówił najbliższe plany i zamierzenia. Szczególnie skupiał się na przedstawieniu działań Urzędu Miasta wobec potencjalnych inwestorów, którzy w niedługim czasie powinni tworzyć nowe miejsca pracy. Następnie nastąpiła seria pytań od mieszkańców osiedla Michałówek oraz ulic takich jak: Popiełuszki, Grota-Roweckiego, Dworcowa, Spalska i przyległych. Mieszkańcy pytali o nowopowstającą ulicę Chopina, która odciąży ruch w dzielnicy. Pojawiły się także zgłoszenia dotyczące problemów występujących po obfitych opadach deszczu.
 

 
Sporą część spotkania zajęła dyskusja mieszkańców z obecnym na spotkaniu Prezesem SM Grota, która administruje większością nieruchomości na osiedlu. Mieszkańcy wyrażali swoje obawy dotczące nowego sposobu ogrzewania ich mieszkań.
 
Prezydent zaproponował spotkanie, na którym podejmie temat ewentualnego przyłączenia osiedla do miejskiej sieci ciepłowniczej. Z pewnością spowodowałoby to obniżenie kosztów ogrzewania.