VII Piknik Funduszy Europejskich

457
 
Mam przyjemność zaprosić Was już po raz siódmy na Piknik Funduszy Europejskich. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji: koncerty, strefy tematyczne, gry i zabawy dla najmłodszych. Będzie można nie tylko posłuchać dobrej muzyki – wystąpią między innymi zespoły: Hey, Mrozu, Bracia, Tune i Stargazer – ale także dowiedzieć się o efektach realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich oraz poznać możliwości wsparcia w latach 2014-2020. Spotkajmy się 7 czerwca na rynku Manufaktury w Łodzi. Startujemy o 13.00.

Serdecznie zapraszam

Witold Stępień

Marszałek Województwa Łódzkiego

Atrakcje 7 Pikniku Funduszy Europejskich

STREFA PROJEKTÓW UNIJNYCH

Przetestuj, dotknij, bądź częścią projektów zrealizowanych na terenie województwa łódzkiego dzięki Funduszom Unijnym – skorzystaj z takiej możliwości podczas interaktywnych prezentacji w dniu Pikniku.

STREFA INFORMACJI O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH

Przekonaj się na co zostały przeznaczone środki unijne w perspektywie 2007-2013, jak zrealizowane projekty wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców województwa łódzkiego. Chcesz starać się o dofinansowanie swojego pomysłu w latach 2014 – 2020? Dowiesz się od szerokiego grona specjalistów jakie w tym celu podjąć kroki.

STREFA ZABAW I KONKURSÓW DLA DZIECI

Rozbudź wyobraźnię swojego dziecka dzięki licznym interaktywnym przedsięwzięciom poświęconym najmłodszym uczestnikom Pikniku. Należą do nich m.in. gry, zabawy oraz quizy prowadzone przez animatorów i instruktorów. Ponadto w tym dniu dzieci bezpłatnie skorzystają z trampoliny i karuzeli.

STREFA BEZPIECZEŃSTWA

Podczas Pikniku można będzie zobaczyć radiowozy policyjne, motory oraz wozy strażackie, pokaz jazdy konnej w szykach, a także oznakować rower na przygotowanym stoisku. Przez cały dzień będą organizowane konkursy o tematyce związanej z Funduszami Europejskimi.

SCENA PIKNIKU

Na scenie koncerty zespołów muzycznych: HEY, Bracia, Mrozu, Tune i Stargazer. A dla najmłodszych przedstawienia Teatru Arlekin i Fundacji FORM.ART.